Mayıs 18, 2021

EsasBilgi.com Bilgi Paylaştıkça Çoğalır

EsasBilgi.com Bilgi Paylaştıkça Çoğalır

YouTube’a Yüklediğim Videolarımı Nasıl Silebilirim?

YouTube hepimizin bildiği üzere dünyanın en büyük video paylaşım sitesi sitede hemen her kategoriden milyarlarca saatlik milyonlarca video mevcut bu videoların tamamı kullanıcılar tarafından oluşturulup siteye yüklenmekte çeşitli içeriklerde videolar yükleyen kullanıcılar diledikleri zaman da bu videoları silebiliyor.

Youtube’a yüklenen video nasıl silinir ?

Youtube’a yüklemiş olduğunuz bir videoyu silmek istiyorsanız ilk olarak videoyu yüklemiş olduğunuz hesaba giriş yapın yüklerken hangi gmail adresinizle giriş yaptıysanız yine aynı mail ile youtube girin ve hesabınızda oturumu açın daha sonra sayfanın sağ üst köşedeki profil fotoğrafınıza tıklayın ve açılan menüden İçerik Stüdyosu yazısına tıklayın.
Yüklemiş olduğunuz tüm videolar liste halinde önünüze gelecektir buradan silmek istediğiniz videoya gelin ve videonun kenarındaki minik kutucuğa tik atın işaretleyin daha sonra Sayfanın üst kısmında Eylemler yazan bir seçenek göreceksiniz. O seçeneğe tıkladığınızda bir menü açılacak O menüden seçtiğiniz video ile ilgili pek çok ayarı yapabilirsiniz Silme işlemini de yine aynı menüde bulabilirsiniz alt kısımlarda Sil yazısını göreceksiniz. Onun üzerine tıkladığınızda videonun silinme işlemi tamamlanmış olacaktır.

iddaa taktikleri