Whatsapp Sohbet Yedekleme Nasıl Yapılır ?

Whatsapp Sohbet Yedekleme Nasıl Yapılır ?

Ağustos 16, 2016 0 Yazar: admin

Kullanıcı sayısı milyarı aşan Whatsapp kullanıcılara bi çok özelliğide sunuyor bu özelliklerden en çok dikkat çekenlerden biriside Whatsapp sohbetlerinizi saklyabilme veya yedekleyeebilme imkanı sunuyor olması.
Whatsapp üzerinden yapmış olduğunuz sohbetleri yedekyelebilir saklayabilir ve istedğiniz zamanda bu konuşmalara erişebilirsiniz.
Whatsapp yedekleme yapabilmek için öncelikle cihazınızdan Google Drive ile eşleştirilme yapmış olmanız gerekıyor Telefonunuzda Google Play Hizmetleri yüklenmiş olmalıdır ve google drive hesabınızda yeterli boş alan olması gerekiyor tüm bu işlemer sorunsuz bi şekilde yapılmışsa yedekleme yapabilirsiniz.

Şimdi Sohbet yedeği nasıl alınır ona geçelim telefonunuzdan whatsapp uygulamasını açın ve ayarlar kısmından sohbetlere gelin buradanda sohbet yedeği kısmına tıklayın Sohbet yedeği menüsünde “Yedekle” seçeneğini seçin Yedekleme yüzdesini tamamlandıktan sonra sohbetinizin yedeğini almış olurusnuz. Medya yedeklemeleri için aşağıda bulunan seçenekten “Medyaları dahil et” seçeneğini işaretlemelisiniz. Bu sayede video ve resim yedeklerinizi de almış olacaksınız daha sonrada istediğiniz zaman bu yedeklere erişebilirsiniz.

ığdır escort