Üsküdar Dyson Süpürge Servis

Üsküdar Dyson Süpürge Servis

Kasım 10, 2017 0 Yazar: admin

1978 de James Dyson tarafından üretime geçen marka, günümüz itibariyle 1000 mühendis ekibiyle dünyanın hemen hemen her bölgesine üretim yapmaktadır. 65 ülkede satışı olan Dyson markası gelmiş geçmiş en iyi süpürgeleri üreterek dev bir firma haline gelmiştir. Her geçen gün kendine yeni özellikler katarak, yeni müşteri potansiyelleri edinerek katlanarak büyümektedir. Dyson Servis olarak bizlerde bu büyük markanın özel servis hizmetlerini vermekteyiz. İstanbul Üsküdar ve Üsküdar çevre muhitlerinde ikamet eden Dyson kullanıcılarının her türlü bakım, arıza ve onarım işlemlerinin hizmetini sağlıyoruz. Dyson servis Üsküdar firması olarak önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyetini sağlamaktır.
Bunun için müşterilerimize yılların tecrübesiyle üretilen ürünlerinde çıkan olağan arızlarını donanımlı araçlarımız, profesyonel ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımızla servis hizmeti veriyoruz. Mühendislerin üzerinde birçok proje yaparak ürettiği başarılı ürünlerin bakımlarını da üstlenmekteyiz.
Garantisi biten veya garantisi devam eden bütün ürünlere bakmaktayız. Dyson marka ürünlerinizin de oluşan her türlü arızanın en hızlı şekilde giderilmesi için, bizlere internet sitesinden veya iletişim numaralarımızdan ulaşarak hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Teknik ekip arkadaşlarımıza bırakacağınız iletişim bilgilerinizle sizlere en kısa süreler içinde dönüş yapacağız. Yerinde tespit ve yerinde çözüm uygulamaları yapan Dyson Servis Üsküdar, bir yetkili servis değildir. Ürünleriniz hakkında merak ettiğiniz sorular veya kullanımında rahatsızlık yaşadığınız problemler için bizlere danışabilirsiniz. Bizlerde sizlere en iyi, en kaliteli ve en profesyonel hizmeti verme arzusundayız.

siirt escort bayan