Haziran 13, 2021

EsasBilgi.com Bilgi Paylaştıkça Çoğalır

EsasBilgi.com Bilgi Paylaştıkça Çoğalır

Thermage ve cilt gençleştirme

Thermage Ankara Dr. Buket Yıldırım’ın kliniğinde uzman doktorumuz Buket Yıldırım gözetiminde uzman kadrosu tarafından güvenilir ve kaliteli bir şekilde uygulanmaktadır. Thermage Ankara uygulaması son dönemlerin en yeni ve en gözde teknolojilerinden biri olup, en önemli özelliklerinin başında ameliyatsız acısız ve ağrısız bir şekilde uygulamayı gerçekleştiriyor olmasıdır. Bu nedenle de kadın erkek fark etmeksizin herkesin ilk tercihi olmaya aday en başarılı sistemlerden biridir.

İşlem öncesinde ve sonrasında nelere dikkat edilmeli?

Son teknoloji bir sistem olan Thermage uygulaması sonrasında kişilerin cilt bakımlarına gereken özeni göstermesi işlemin etkinliğini ve kalıcılığını mutlaka ki etkileyecektir. Ancak uygulama sonrasında makyaj yapılmasına ve çeşitli kozmetik ürünlerin kullanılmasına engel olunmamaktadır. Üstelik thermage uygulamasını gerçekleştirdikten sonra dilediğiniz zaman farklı estetik operasyonlardan da yararlanabilirsiniz. İşlem sonrasında ciltte sadece çok hafif kızarıklık ya da şişmeler meydana gelebildiği gibi, bu durum kesilikle kişilerin günlük yaşantısını etkilememektedir. Dolayısı ile bu uygulama sonrasında herkes günlük yaşamına kaldığı yerden güvenle devam edebilmektedir.

Cilt Gençleştirme Ankara kliniğimizde yine ameliyatsız olarak geliştirilmiş olan birçok uygulama ile yapılabilmektedir. Bunların ilki biraz önce de söz ettiğimiz gibi thermage yöntemi ile gerçekleştirilen yöntemdir. Ancak thermage uygulamasının yanı sıra kliniğimizde uygulanan farklı ve etkili diğer uygulamalarımız da bulunmaktadır.

Ultherapy yöntemi ile cilt gençleştirme!

Cilt gençleştirme Ankara kliniğimizde uygulanan bir diğer işlem de ultherapy yöntemidir. Uygulama, cildin dış yüzeyini etkilemeden sadece cildin astar tabakası olarak adlandırdığımız taşıyıcı tabakasına kadar inebilen Ultrasound teknolojisi ile çalışmakta ve cildin derinliklerine akustik enerji göndererek, bir hasar vermeden cilt alt katmanlarının ısıtılmasıyla ciltte sıkılaşma ve gerginlik sağlamaktadır.

Ultherapy ile cilt gençleştirme tedavisinin en önemli ve tercih edilir nedenlerinden biri tek bir seans yeterli olmasıdır. Ancak çok ciddi kırışıklıklar ve gençleştirilmeye yönelik ciddi çalışma gerektiren ciltlerde genellikle işlem 6 ay veya 1 sene sonra tekrar edilmesi arzu edilebilmektedir. www.drbuketyildirim.com internet sayfamızdan konu hakkında bilgi ve randevu alabilirsiniz.

iddaa taktikleri