Haziran 17, 2021

EsasBilgi.com Bilgi Paylaştıkça Çoğalır

EsasBilgi.com Bilgi Paylaştıkça Çoğalır

Televizyonlarınız Toshiba Servis’e Emanet!

Toshiba uzun yıllardan beri televizyon üreticiliği sağlamaktadır. Her geçen gün farklı modeller piyasaya sürmesi ile bilinen Toshiba, adeta bir dünya markası olmayı da başarmıştır. Her alanda olabileceği gibi, Toshiba marka kullanıcılar da zaman zaman televizyonları konusunda sorunlar yaşayabilmektedir. Televizyonlar son derece hassas cihazlar oldukları için diğer elektronik aletlere göre daha çabuk hata verebilmektedir.Ancak; İstnabul’da sorunlarına çözüm arayan kişiler için daima seçenek bulunmaktadır.
Televizyonların arıza vermesinde pek çok neden olabilmektedir. Bunların nedenleri arasında ise düzgün kullanmamak ya da gerekli onarımlarını zamanında gerçekleştirilmemesi yer almaktadır.
Toshiba servis, İstanbul bölgesinde ikamet eden ve Toshiba marka televizyonları ile sorun yaşayan kişilere gereken desteği vermektedir. 1 yıl parça garantisi ve işçilik garantisi sunan Toshiba servis kaliteli işçilik ve müşteri odaklı yaklaşımı ile başarısını kısa sürede Türkiye genelinde kanıtlamıştır.
Nasıl Hizmet Alırım?
Telefondan müşteriler 444 78 56 numaralı telefon aracılığı ile randevularını oluşturabilmekte, televizyonları için servis taleplerini müşteri hizmetlerine iletebilmektedir. Müşteri hizmetleri yetkilileri ile oluşturulan taleplere yetkililer anında dönüş yapmakta ve teknik servis ekibine müşterilerin adreslerine göndermektedir.
Onarımlar müşterilerin adreslerinde gerçekleştirildiği gibi gerekli durumlarda adres dışında da sağlanabilmektedir. Toshiba servis İstanbul genelinde Toshiba marka televizyonların onarımı ya da bakımı için tercih edilebilecek en kaliteli firmalardan biridir. Her zaman müşterilerin düşüncelerine önem veren ve bu yönde kendisini geliştiren servis, üstün kalite anlayışı ile hareket etmektedir.

SekaBet     İdda Taktikleri