Mayıs 17, 2021

EsasBilgi.com Bilgi Paylaştıkça Çoğalır

EsasBilgi.com Bilgi Paylaştıkça Çoğalır

Sony Servis

Japonya’nın çok uluslu şirketlerinin başında bugün bir dünya markası haline gelen, 7 Mayıs 1946 tarihinde Japonya’nın başkenti Tokyo’da kurulan Sony geliyor. Marka ürettiği tüm ürünlerde adeta ilklere atıyor ve uzun süre dayanıklı ürünler üretiyor ama kimi zaman onlar da ama raf ömrü yaklaştığı için ama elektriksel nedenlere bağlı olarak arıza çıkarabiliyor ki böylesi bir durumda da Sony Servis çağrılması kaçınılmaz hale geliyor.
Eğer İstanbul’da yaşıyor iseniz yaşadığınız yer neresi olursa olsun Sony markasının televizyonunu kullanıyor ve bir nedenden dolayı bu cihazda problem yaşayıp, çok sevdiğiniz diziyi izleyemeyeceğinizi düşünüyor iseniz endişe etmenize gerek yok zira hemen hiç vakit yitirmeden 444 78 56 numaralı telefon numarasını aramanız yeterli. Müşteri memnuniyetini baz alan bir yaklaşım ile çalışan özel servis yıllara dayanan tecrübesi ve alanında eğitimli, donanımlı çok sayıda personeli ile size anında çözümler sunuyor ve dizinizi izlemenizi sağlıyor.
Söylenen adrese gidildiğinde öncelikle televizyonda yaşanan problem saptanıyor. Daha sonra ise sorunun çözümü için yapılacak olan çalışmalar müşteriye bildiriliyor. Müşterinin bilgisi ve onayı doğrultusunda gerekli olması durumunda parça değişimine gidiliyor.
Yapılan bu çalışmalardan sonra işlemlerden sonra televizyon test ediliyor ve çalışır bir halde müşterinin onayı alınarak müşteriye problemsiz bir biçimde teslim ediliyor. Sony Servis personeli bu noktadan sonra problemin yaşandığı yerden ayrılıyor. Verilen bu hizmet ve/veya değişen parça/lar için 1 boyunca firma tarafından işçilik ve parça garantisi de servisin müşterilerine sunduğu hizmetler arasında.

iddaa taktikleri