Slimfit Nereden Alınır?

Slimfit Nereden Alınır?

Ağustos 17, 2018 0 Yazar: admin

Orijinal slimfit ürünlerimizi bizim ile iletişime geçerek istediğiniz aromada ve adette satın alabilir; sağlıklı bir şekilde kilo vermeye başlayabilirsiniz.

Slimfit Ürünlerimiz

Tamamen orijinaldir.
Kilo vermenizde size yardımcı olur.
İçerik bakımından sağlığınıza zararlı bileşenler içermemektedir.

Slimfit’in Diğer Zayıflama Ürünlerinden Farkı Ne?

Slimfit’in diğer zayıflama ürünlerinden pek çok farkı bulunmaktadır. Bu farklılıklardan bir kısmını sıralamamız gerekirse:
Slimfit lezzetli ve doyurucu bir üründür.
Şok diyet ürünlerinin aksine metabolizmanızın dengesini bozmaz.
İçeriğinde günlük ihtiyacınız olan besin bileşenleri bulunur; böylelikle slimfit kilo verirken kas kaybı yaşamanızın önüne geçer.
Sağlıklı bir şekilde kilo kaybetmenizi sağlar.
Slimfit pek çok aromada üretilir ve farklı aromalar ile sıkılmadan ürünü kullanabilmenizi sağlar.
Diğer zayıflama ürünlerinin aksine slimfit kısa süreliğine değil; ideal kilonuza düşene kadar uzun süre kullanabileceğiniz bir üründür.
Diğer zayıflama ürünlerinin aksine slimfit içerisinde koruyucu, şeker ve aspartam içermemektedir.

Slimfit Nasıl Hazırlanır?

Slimfit’i hazırlamak oldukça kolaydır. İhtiyacınız olan ürünler şu şekildedir:
300 ml yarım yağlı süt
1 paket (23 gr.) slimfit ürünü
Hazırlamak için ise slimfit paketini süte ilave edin ve ürünü sütün içinde homojen hale gelene kadar çırpın.

Slimfit Nasıl Tüketilmeli?

Eğer slimfit kullanmaya yeni başlayacaksanız ilk 2 gün başlangıç döneminde 3’er saat arayla 5 paket slimfit tüketin. Başlangıç döneminde slimfit dışında gıda tüketmeyin. 3. Gün ve devamında ise günde sadece 2 öğün slimfit tüketin, 1 öğün ise sağlıklı bir öğün yiyin. Devam dönemini ideal kilonuza düşene kadar sürdürebilirsiniz.

Slimfit Emzirme Döneminde Kullanılır Mı?

Slimfit kadınların 1200 kalorilik bir diyet uygulayarak kilo verebileceği kalorisi kısıtlanmış bir öğündür. Ancak emzirme döneminde kalori ihtiyacı daha yüksek olacağı için emziren kadınların kalori ihtiyacını karşılamayabilir. Bu durum ile ilgili doktorunuza danışmanızda fayda vardır. Doktorunuz uygun görürse slimfit kullanabilirsiniz.

Slimfit Hamilelikte Kullanılır Mı?

Hamilelikte kilo kontrolünün sağlanması çok önemlidir. Slimfit içeriği sağlığınıza zararlı bileşenler içermemektedir. Ancak her hamileliğin seyri farklı olduğu için doktorunuzdan onay almanızda fayda vardır. Doktorunuzdan onay alırsanız hamilelik döneminde slimfit kullanarak kilonuzu kontrol altına alabilirsiniz.
Slimfit Ürünlerimize Sitemizden Ulaşabilirsiniz!
Sitemizi inceleyerek slimfit ürünlerimize ulaşabilirsiniz. Slimfit ürünlerden istediğiniz aromada ve adette sipariş vererek sağlıklı kilo verebilirsiniz.

Slimfit Fiyatları Ne Kadar?

Slimfit öğün yerine tüketebileceğiniz sağlıklı bir üründür. Öğün bazında düşündüğünüz zaman slimfit ürünleri oldukça uygun fiyatlardan siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.