Mayıs 18, 2021

EsasBilgi.com Bilgi Paylaştıkça Çoğalır

EsasBilgi.com Bilgi Paylaştıkça Çoğalır

Sharp Servis Yeniliklerle Geliyor!

Sharp markası dünya genelinde bilinen ve beyaz eşya üreticiliği konusunda duayen olan firmalardan biridir. Özellikle televizyon ve buzdolabı konusunda çok kaliteli ürünleri ile ön plana çıkan Sharp, pek çok ülkeye de ihracat gerçekleştirmektedir. Türkiye’de de bu ürünün kullanıcıları oldukça fazladır. Sharp marka televizyon ya da buzdolabı kullanan müşteriler zaman zaman belli arızaları ile karşılaşabilmektedir. Bu gibi durumlarda ise İstanbul genelinde ikamet eden müşteriler teknik servis arayışına girmektedir.

Sharp servis bu noktada devreye girmekte ve Sharp marka televizyon ve buzdolabı konusunda müşterilere gereken desteği sonuna kadar sağlamaktadır. Kaliteli işçiliği, güler yüzlü ekibi ve sağlam kadrosu ile müşteri odaklı çalışan Sharp servis uzun yıllardır sektörde varlığını korumakta ve başarısını da sürdürmektedir. Müşterilerin bu servisten hizmet almaları ise oldukça basittir. Bir yıl parça ve işçilik garantisi sunan Sharp servis için 444 78 56 nolu telefon numarası aranarak randevu talebi oluşturulabilmektedir.

Nasıl Hizmet Alabilirim?

Müşteri hizmetleri yetkilileri ile yapılan görüşmeler sonucunda yetkililer kısa sürede müşterilere dönüş sağlamakta ve randevu taleplerini oluşturmaktadır. Talepler doğrultusunda oluşturulan randevular sonucu ise teknik servisi ekipleri Sharp servis tarafından müşterilerin adreslerine yönlendirilmekte, televizyon ile buzdolabı onarımları adreslerde sağlanmaktadır.

Gerekli görüldüğü durumlarda ise adres dışında bakım ve onarım işlemleri yine Sharp servisi tarafından gerçekleştirilmektedir. Kaliteli ve üstün hizmet anlayışıyla hareket eden Sharp Servis, varlığını başarıyla korumaya devam etmektedir.

iddaa taktikleri