Samsung Teknik Servis Merkezi

Samsung Teknik Servis Merkezi

Haziran 4, 2018 0 Yazar: admin

Kore menşeili bir teknoloji devi olan Samsung, televizyon üretiminde de diğer teknoloji firmalarının önüne geçmişlerdir. Bu teknoloji devinin televizyonlarının en önemli özelliklerinden biri olan dayanıklılık ve uzun ömürlülük bu yeni teknoloji televizyonlarında da devam etmektedir. Ama taktir edersiniz ki her teknolojik ürünün bir kullanım ömrü olmaktadır. kullanım ömrünün sonlarına yakın zamanlarında çeşitli arızalar vermektedir. Bu gibi durumlarla karşılaştığınızda iyi ve güvenilir bir teknik servis ekibine ihtiyacınız olmaktadır.

İstanbul’da uzun yıllardan beri Samsung servisi olarak hizmet veren İstanbul Samsung teknik servis geçmişte olduğu gibi şimdi de sizlerin hizmetindedir. Bu firmaya ulaşmak için ise İstanbul’un neresinde olursanız olun yapmanız gereken 444 78 56 numaralı çağrı merkezini arayarak öncelikle bir ön arıza kaydı oluşturmanız gerekmektedir. Bu kaydı oluşturduktan sonra evinizin ya da iş yerinizin açık adresini verdiğiniz zaman sizin paylaştığınız konumunuza en yakın teknik servis ekibi mümkün olan en kısa sürede sizlere ulaşacaklardır.

Teknik servis ekibi televizyonunuzu evinizden ya da iş yerinizden aldıktan sonra teknik servis merkezine getirilir ve akıllı cihazlar sayesinde birkaç performans testi uygulanır. Bu performans testlerinin uygulanmasının sebebi arızanın neyden ya da nerden kaynaklandığını tespit etmek içindir. Arıza tespit edildikten sonra birden fazla çözüm yöntemi bulunur ve sizler aranarak sizlere ayrıntılı bir şekilde anlatılır. Onayınız alınan çözüm en kısa sürede uygulanır ve cihazınız geri tespit edilmektedir.

WEB: http://www.samsungservis.co

ağrı escort