Haziran 16, 2021

EsasBilgi.com Bilgi Paylaştıkça Çoğalır

EsasBilgi.com Bilgi Paylaştıkça Çoğalır

Samsung Servis

Samsung markası ürettiği ürünlerle gerek evlerimize, gerekse ceplerimize kadar girdi diyebiliriz. Bir dünya markası olması sayesinde özellikle ülkemizde en çok tercih edilen markalardan birisi olmaktadır. Kaliteli ve seçkin ürünlerinin yanı sıra sunulan hizmet belki de diğer markalara göre kat kat üstün demek mümkün olacaktır. Beyaz eşya, TV ve Klima üzerine üretimleri asla arızaya meyilli değildir. Ancak her ihtimali göz önünde bulundurarak Samsung servis konusunda büyük işler başaran markaların başında gelmektedir.

Samsung Servis Talebi İçin Tıklayın!

Sektöründe lider olmanın yanı sıra diğer rakiplerine göre ciddi fark attığı ortadadır. Yapılan araştırmalarda Samsung TV’leri ülkemizdeki evlerin birçoğunda bulunması göz önüne alınarak beyaz eşyanın da dâhil edilmesi sonucunda ülkemizde en çok tercih edilen markalardan birisidir. İnsanların beyaz eşya ve TV konusunda ‘’ bir kere alalım uzun ömürlü kullanalım ‘’ düşüncelerine hizmet etmektedir. İnsanların bu düşüncelerine saygı duyarak ürettikleri Klimalar dâhil Samsung servis noktalarını oldukça geniş kapsamlı tutmaktadırlar.

Samsung marka TV, Beyaz eşya ve klimalarınızda oluşabilecek sorunlara karşı bizler özel servis hizmeti sunan bir firmayız. 7/24 hizmet verdiğimiz bir gerçektir. Sitemiz üzerinden bizlere ulaşarak, kurulum, tamir ve bakım konularında destek alabilirsiniz. Uygun fiyatlı olmamızın yanı sıra Samsung servis denilince akla gelen tek firmalardan birisiyiz.

Birçok kişi bizden aldığı hizmetten memnun kalmıştır. Çünkü ürünlerinizdeki arızaları gidermek için parça değişimini orijinal parçalarla gerçekleştirmektedir. Ayrıca değiştirilen parçaya 1 yıl garanti vermektedir. Buna göre aynı parça tekrar arızalandığında 1 yıl içerisinde parçanın yenisiyle değiştirilmesi mümkündür.

SekaBet     İdda Taktikleri