Mayıs 18, 2021

EsasBilgi.com Bilgi Paylaştıkça Çoğalır

EsasBilgi.com Bilgi Paylaştıkça Çoğalır

Profilo Servis

Özel servis olarak uzun zamandan beri cihazların bakım ve onarımının profesyonel bir şekilde yapılması konusunda sizlere hizmet vermeye çalışıyoruz. İnsanların yaptığı en büyük hatalardan biri temiz yetkili firmalar tarafından hizmet aldığı sırada inanılmaz derecede yüksek ücretler ödemek oluyor. Eğer siz de uygun fiyatlı olarak tüm işlemleri garantili bir şekilde yaptırmak istiyorsanız Profilo Servis ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Sizler için hazırlamış olduğumuz ve sürekli olarak hizmet vermeye devam eden çağrı merkezimiz üzerinden bize kolay bir şekilde ulaşma fırsatını sahipsiniz.

Elimizde bir çok farklı parça bulundurduğumuz için uzun süre boyunca yedek parça beklemek zorunda kalmayacak ve oldukça kısa süre içerisinde ihtiyacınız olan tüm yedek parçaları temin etme fırsatına sahip olacaksınız.
*
Ekip arkadaşlarımız ile beraber uzun zamandan beri bu sektör içerisinde yer aldığımız için Profilo-servis.com ekibi tarafından değiştirilmiş olan parçalar işçilik konusunda bir yıl boyunca garanti altında tutuluyor. Bahsetmiş olduğumuz bu bir yıl geçerli olan süre içerisinde eğer bizim tarafımızdan onarımı yapılmış olan parçalarda herhangi bir şekilde problem meydana gelecek olursak ek ücret ödemenize gerek kalmadan değişim işlemleri ücretsiz bir şekilde yapma fırsatına sahip olacaksınız.

Sunmuş olduğumuz bu profesyonel hizmetler sayesinde siz de bugüne kadar yaşamış olduğunuz tüm problemleri geride bırakacak ve oldukça az fiyat ödeyerek tamamen orijinal bakım ve onarım işlemlerini yaptırma fırsatını elde edeceksiniz.

iddaa taktikleri