Haziran 16, 2021

EsasBilgi.com Bilgi Paylaştıkça Çoğalır

EsasBilgi.com Bilgi Paylaştıkça Çoğalır

Paladins ve LoL Gibi Güncel Oyun Haberleri – Oynadi.com

Pek çok oyunu aktif bir şekilde oynuyorsanız oyunlarınızın yeniliklerini takip etmek yük olmaya başlamıştır diye düşünüyoruz. Tek Ihtiyacınız oynadi.com! Günümüzde enpopüler oyunların güncellemerini ve yeniliklerini Tamamen Türkçe olarak yayınladığımız sitemizde aradığınızı bulabilmekle birlikte bulduğunuzu da anlayabilmenizin öneminin farkındayız. Bu sebeple olabildiğince basit, anlaşılabilir bir dil kullanıyoruz! Hayatta kalma yani Survival oyunları olan Minecraft, Rust experimental, ARK: Survival evolved, Unturned gibi türünde önde gelen oyunlarla ilgili haberlerimizle birlikte rekabetçi türdeki Paladins, CSGO, LoL ve Dota 2’yi de yakından takip ediyoruz. Sizler için güncel ve anlaşılabilir içerikler oluşturuyoruz.

Paladins

Paladins açık betaya girmesiyle büyük bir ilgi toplayan bir oyun. Çoğu kimsenin “Overwatch çakması” diye adlandırması ve tepki göstermesine rağmen oyun Overwatch’tan farklı yönleriyle öne çıkmakta. Paladins oyunu henüz açık betada olduğu için oyuncular pek çok sorunla karşılaşmakta ve bu çözümleri halkımız ingilizce bilmediği durumlarda genelde çözerken sıkıntı yaşamaktadır. Bu sorunların çözümleriyle beraber oyuna gelen yenilikleri de paylaştığımız haberlerimizin size yardımcı olacağından eminiz. Oynadi.com Paladins Türkçe Haberleri hemen ziyaret edin!

Rust Experimental

Rust Experimental oynayan bilir; ardı arkası kesilmeyen yenilikler takip edilmesi zor bir hale gelebiliyor. Haliyle tüm yenilikler ingilizce açıklanıyor. Türkçeye çevirdiğimiz güncelleme notlarını okuyarak bu yeniliklere kolayca uyum sağlayabilirsiniz! Rust experimental server setup, rust experimental sistem gereksinimleri, rust experimental güncellemeleri ve daha pek çok konuyla ilgili de yazılar yazarak sizlerin merak ettiği her şeyi cevaplamayı amaçlıyoruz! Diğer oyuncular ve yaptıkları şeylerin videolarını da bulabileceğiniz sitemizde Rust Experimental ile ilgili merak ettiğiniz her şey tek adreste! Playrust sitesinde yayınlanan devblogu sık sık çeviriyoruz. Yazılan şeylerin tamamı aynı fakat Yüzde Yüz Türkçe halde oynadi.com’da bulabilirsiniz.

Minecraft

Minecraft her zaman gündemde kalmaya devam edecek olan bir oyun çünkü hem kullanıcıları hem firma sürekli yeni şeyler yapıyor, keşfediyor ve üretiyor. Minecraft skinleriyle ilgili şeyleri dahi yazdığımız sitemizde minecraft mod incelemerin’den minecraft herobrine’e kadar çok fazla şey bulabilirsiniz. Okumaktan sıkılırsanız Minecraft izle bölümümüzü ziyaret edin, eğlenceli minecraft videolarıyla vaktinizi güzel geçirin. Minecraft haberleri, minecraft yeni çıkan özellikleri, minecraft güncellemeri hakkında her şey tek adreste; Oynadi.com!

ARK:Survival Evolved

ARK: Survival evolved sistem gereksinimleri yönünden Türk oyunculara zorluklar çıkartıyor olsa da oynaması gerçekten keyifli bir oyun. Fakat henüz erken erişimde olduğundan ve oyuncu kitlesi de geniş olduğu için yenilik konusunda Rust Experimental’den geride kalmıyor tabiki. ARK: Survival Evolved Türkçe olarak haberlerini sitemizde yazıyoruz.

League of Legends (LoL)

League of Legends 6. sezonuna 7 kasımda son verecek. Suikastçı güncellemesi ve yeni sezon yeniliklerini tek siteden sürekli olarak Türkçe ve anlaşılabilir şekilde takip etmek istemez misiniz? Riot Türkiye’nin ciddiyetsiz tavırlarından sıkıldıysanız ve adamakıllı muamele görmek istiyorsanız sizin için doğru adres; Oynadi.com! Sizin için yenilikleri sürekli takip ederek yazdığımız sitemizde anlamadığınız şeyleri de açıklamaya, yazmayı unuttuğumuz şeylerin peşine düşüp yazmaya özen gösteriyoruz. Yeni sezona hazır olun ve Lol’ü oynadi.com’dan takip edin! Ayrıca lol montajı aramayı bırakın; oynadi.com’da LoL izle’ye gelin, hepsini bir arada bulun!

CSGO

CSGO yenilikleri ve csgo güncellemeleri ile bünyesine sürekli yeni şeyler ekleyen bir oyun. Oynanışı pek değiştirmese de bu yenilikleri bilmeknizde fayda var diye düşünüyor ve sizler için bu değişiklikleri de tamamen Türkçe olarak sitemizde yayınlıyoruz!

SekaBet     İdda Taktikleri