Mayıs 18, 2021

EsasBilgi.com Bilgi Paylaştıkça Çoğalır

EsasBilgi.com Bilgi Paylaştıkça Çoğalır

Özel Rowenta Teknik Servisi Hizmetleri

Eski yıllardan beri ülkemizde hizmet veren Rowenta, elektrik süpürgelerin de toz torbalarını kaldırarak modern toz hanesini getirdi. Ve bu model kullanıcıları tarafından oldukça sevilerek kullanılmaya devam etmektedir. Oldukça çok fazla satışa sahip olan Rowenta, müşteri memnuniyeti indekslerinde en üst sıralarda yer almaktadır. Bu kadar teknolojiyi elektrik süpürgelerinde uygulayan bir marka olmasına rağmen teknik servis açısından daha zayıf kalmaktadırlar. Lakin İstanbul’da Rowenta servisi olarak hizmet veren Rowenta Teknik Servisi firması kaliteli ve güvenilir hizmet için sizlerle buluşmaktadır.

Bu kaliteli ve güvenilir teknik servis hizmetinden faydalanmak için ise yapmanız gereken İstanbul’un neresinde olursanız olun 444 78 56 numaralı çağrı merkezini arayarak çağrı merkezi yetkilisiyle birlikte bir ön arıza kaydı oluşturmanız yeterlidir. Ayrıca bu ön arıza kaydını oluşturduktan sonra İstanbul’daki açık adresinizi paylaştığınız taktirde mümkün olan en kısa süre içerisinde teknik servis ekibi sizlere ulaşmaktadır. Eğer isterseniz de yine çağrı merkezini arayarak özel servis merkezinin açık adresini öğrenebilirsiniz.

Teknik servis ekibi sizin evinizden elektrik süpürgenizi aldıktan sonra özel servis merkezine getirerek bir çok performans testine tabi olmaktadır. bu testlerin sebebi arızanın hangi parçadan veya neyden olduğunu bulmak için yapılmaktadır. Ayrıca firma kendi teknik servis ekibine o kadar çok güveniyor ki bir yıl boyunca geçerli işçilik ve ayrıca değişen parça varsa onun için garanti hizmeti sunmaktadır

iddaa taktikleri