Özel Fakir Süpürge Servis Hizmetleri: 444 78 56

Özel Fakir Süpürge Servis Hizmetleri: 444 78 56

Şubat 10, 2018 0 Yazar: admin

Beyaz eşya üretiminde bir duayen olan Fakir, oldukça önemli markalar arasında çoktan yerini almayı başarmıştır. Dünya genelinde hizmet veren ve halı yıkama makinesi ile elektrikli süpürge konusunda ev hanımları tarafından çok bilinen bu marka kaliteli ve pratik ürünler üretmektedir. Günlük kullanımlarda yer alan elektrikli süpürgeler ya da halı yıkama makineleri çok çabuk yıpranabilen ürünler arasında büyük yer tutmaktadır.
Bu nedenle de zaman zaman belli arızalara sebebiyet verebilmektedir. İstanbul’da yaşayan ve Fakir marka halı yıkama makinesi ya da süpürge kullanan müşteriler ise herhangi bir sorunla karşılaştıklarında teknik servis arayışına girmektedir ancak her firma yeterli kalitede hizmet sunmamaktadır.
Bu nedenle Fakir Servis devreye girmekte ve müşterilere en kaliteli hizmeti sunmak için elinden geleni yapmaktadır.
Nasıl Hizmet Alabilirim?
Müşteriler Fakir servis aracılığı ile randevu talebi oluşturabilmek için 444 78 56 telefon numarasından randevu taleplerini belirtmekte ve sonrasında adreslerinde beklemektedir. Müşteri hizmetleri yetkilileri ise talepleri hemen karşılamakta ve uygun bir ekibi müşterilerin adreslerine yönlendirmektedir.
Fakir servis ekibi her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışmakta ve sorunların çözümü için çok hızlı bir şekilde hareket etmektedir. Fakir servis özel bir servis olmasının yanı sıra müşterilerine bir yıl parça ve işçilik garantisi de sunmaktadır. Böylelikle onarım işlemlerinden sonra bir yıl içerisinde herhangi bir arıza oluşması durumunda da servis ücretsiz bir şekilde hizmet vermektedir.
Kaynak: Fakirservis.org

ığdır escort bayan