Mayıs 18, 2021

EsasBilgi.com Bilgi Paylaştıkça Çoğalır

EsasBilgi.com Bilgi Paylaştıkça Çoğalır

Oduman Nargileler

Oduman Nargileler

İnsanların milattan önce keşfettiği tütünü, Hindistanlıların yüzyıllar önce bulduğu Nargile ile birleştirilerek günümüze kadar ulaşmıştır. Bu birleşme ile eşsiz bir lezzet ve keyif aracı olan nargile ortaya çıkmıştır. Tarihten beri birçok kültürün vazgeçilmezi olan nargile günümüzde de oldukça fazla tercih edilmektedir. Bu ihtiyaçlara cevap vermek üzere ise Oduman markası ortaya çıkmıştır.

1979 yılında kurulan Uğur Makine İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti. bünyesinde 2014 yılında ODUMAN markasını kurarak dünyaya kazandırmıştır.

Oduman markasıyla onlarça farklı nargileyi ve Nargile Malzemeleri üretmiştir ve nargile severlere sunmuştur. Nargileler genellikle ince cam, döküm veya bakır gibi malzemelerden üretilirken Oduman tarafından geliştirilen yeni nesil modern nargile takımları 1. sınıf züccaciye camı ve çelikten üretilmektedir.

Farklı ve modern nargileler tasarlarken kaliteli ürünler üretmeyi ilke edinen Oduman dünyada birçok ülkede satılmaktadır. Nargile dünyasına kazandırmış olduğu modern ve taşınabilir çantalı nargile modelleriyle birçok kişinin ilgisini çekmeyi başarmış ve dünyada tercih edilen bir marka haline gelmiştir.

Son yıllarda nargile severlerin ilgisi özellikle taşınabilir ve daha modern görünüme sahip nargileler yönünde olmuştur. Tercihini bu yönde kullanan insanların sayısı her geçen gün artmaktadır. Bu talep ve ihtiyaç doğrultusunda nargile üreticileri bu ihtiyaçlara cevap verebilen ürün üretme ve pazarlama konusunda biraz yavaş kalmıştır. Bu nedenle Oduman ürünleri oldukça fazla ilgi görmüştür ve Oduman ise ciddi bir talebe cevap vermeye çalışmaktadır. Ürünlerini ihtiyaçlara göre her geçen gün geliştiren ve kalitesini arttırmak için çalışmalar yürüten bir marka olan Oduman, kısa sürede nargile sektöründe oldukça bilinen bir marka haline gelmiştir.

Modern ve Taşınabilir Nargileler

Geleneksel Nargile Takımları büyük boyutlara sahip ürünlerdir. Bu nedenle genellikle sabit bir yerde içilebilir ve seyahatlerde insanların yanlarında taşıyabilmeleri mümkün değildi. Oduman modern taşınabilir nargile takımlarına ise tam olarak bu noktada ihtiyaç duyulmaya başladı ve oldukça sevilen bir marka haline geldi. Kolay sökülüp takılabilen birkaç parçadan oluşan bu seyahat nargileleri kendileri için özel olarak hazırlanan çantalarına konularak tatillerde, iş gezilerinde vb. birçok seyahatte insanların kendilerine yük olmadan kolaylıkla taşıyabilecekleri bir ürün olarak tasarlanmıştır.

Bu nargileler boyutlarına rağmen şaşırtıcı derecede iyi duman vererek performanslarını da kanıtlamışlardır ve büyük boyutlu nargilelerden hiçbir eksik yanları yoktur.

Oduman Ürünleri

Oduman ürünleri birçok kanaldan satıldığı gibi Türkiye’de ki resmi satış sitesi www.odumantr.com dur. Sizlerde Oduman ürünlerini bu web sitesi üzerinden inceleyebilir ve satın alabilirsiniz

iddaa taktikleri