Haziran 25, 2022

EsasBilgi.com Bilgi Paylaştıkça Çoğalır

EsasBilgi.com Bilgi Paylaştıkça Çoğalır

Libelle Süpürgeleriniz İçin İstanbul’da Hizmetinizdeyiz

Libelle; sahip olduğu birçok ürünle dikkat çekmektedir. İnsanların hayatlarını daha kolay hale getirmeyi hedefleyen Libelle’nın bilhassa süpürge modelleri sayesinde büyük beğeni topladığını ifade etmek gerekir. Bu noktada, Libelle’nın hem toz torbalı hem de toz torbasız süpürge modelleri bulunmaktadır. Bunun yanı sıra, şarjlı el süpürgeleri ve dikey süpürge modelleri de vardır. Kısaca ifade etmek gerekirse; Libelle süpürge satın almak isteyenlerin önünde birden çok alternatif olduğunu ifade etmek gerekir.

Elektrikli süpürge modellerinin bilhassa ergonomik tasarımları sayesinde öne çıktığı bilinmektedir. Buna ek olarak, elektrikli süpürge modellerinin evlerde çok fazla yer kaplamaması söz konusudur. Libelle süpürge modellerinin yüksek emiş gücü sayesinde evlerde derinlemesine temizlik sağladığını da ifade etmek gerekir. Bu markaya ait bir süpürge satın aldığınız takdirde hem zamandan hem de maliyetten tasarruf elde edersiniz.

İstanbul Libelle Servis sayesinde sorun yaşadığınız Libelle marka süpürgelerinizin arızalarının giderilmesini sağlayabilirsiniz. 444 78 56 numarası üzerinden bizlerle iletişim kurabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz oldukça anlayışlı olmakla beraber aynı zamanda tüm Libelle süpürge modelleri hakkında bilgi sahibidir.

Libelle teknik servis; tüm işlemlerinde bir yıl süreyle geçerli olmak üzere yedek parça ve işçilik garantisi sunmaktadır. İstanbul her bölgesinde hizmet veren Libelle teknik servis; bugüne kadar binlerce insanın Libelle süpürgelerinde yaşamış olduğu sorunların giderilmesini sağlamıştır.

KlasBahis   İdda Taktikleri