Haziran 18, 2021

EsasBilgi.com Bilgi Paylaştıkça Çoğalır

EsasBilgi.com Bilgi Paylaştıkça Çoğalır

LG Televizyonlarınız için İzmir’de Sizinleyiz

Son yıllarda televizyonların geçirmiş olduğu evrimler oldukça şaşırtıcı. Tüplü televizyonlardan çok hızlı bir şekilde plazma, HD, 3D, Wi-fi gibi birçok özellik eklenerek yeni cihazlar ortaya çıktı. Her geçen gün değişmeye de devam ediyor. Bu hızlı değişim televizyon tamirini de etkiledi. Her yeni çıkan teknoloji, tamir için ayrı bir uzmanlık gerektiriyor. Bugün kalifiye bir televizyon tamircisi bulmak oldukça zor.
Günümüzde TV tamircisi diye nitelendirilen bir sınıf da kalmadı. Şuan markaların teknik servisleri televizyon markaları arasında en fazla piyasa talebine sahip olan marka LG. Çok nitelikli ve karmaşık, çok fazla özelliğe sahip birçok televizyon modeli üretiyor. Bu televizyonların tamirini yapmak belirli bir eğitimi almayı ve bu alanda deneyimli olmayı gerektiriyor.LG Servis Konak İzmir’de kendisini ispatlamış özel servislerden biridir. Konakta olmasına rağmen İzmir’in hemen her yerinde servis hizmeti veriyor.
Televizyonların ebat olarak küçülmesine rağmen özellik olarak daha nitelikli olması sorunların da donanımsal sorunlardan ziyade yazılımsal sorunlar olmasına neden oldu. Yani televizyonda ki arızalar artık içi açılıp parça değiştirmekten ziyade program silmek ya da yeniden yüklemek şeklinde çözülüyor. Bu da yazılım bilgisi gerektiren bir iştir. Bu yüzden eski tip televizyon tamircisinden eser kalmadı.

SekaBet     İdda Taktikleri