LG Servis – 444 78 56

LG Servis – 444 78 56

Mart 15, 2018 0 Yazar: admin

Hızlı, güvenilir ve güler yüzlü bir LG Servis olarak amacımız yıllar içinde edindiğimiz deneyimlerle uzman kadromuzu birleştirerek, çağın gerektirdiği teknolojik gelişmelerin de yardımıyla müşterilerimiz için en uygun çözümü en kısa sürede üretmektir. LG marka televizyon, buzdolabı ve bulaşık makinesi gibi aletlerinizin bakım ve onarım hizmetleriyle ilgili bilgi almak için 444 78 56 numaralı çağrı merkezimizi arayarak müşteri temsilcimizden servis talebinde bulunabilirsiniz.
Firmamız garanti süresi dolmuş LG markalı televizyon, buzdolabı ve bulaşık makinelerinizin bakım ve onarım işlemlerini kısa sürede tamamlamayı amaçlar. Çağrı merkezimizi aradığınızda sorun yaşadığınız cihaz ve sorunun ne olduğunu belirtmeniz önemlidir. Böylece beklenti ve ihtiyaçlarınızı belirleyebiliriz.
Servis talebinizin alınmasının ardından alanında uzman ekiplerimiz, tam donanımlı araçlarıyla aynı gün içinde size ulaşarak sorununuzu en hızlı ve güvenilir şekilde çözeceklerdir. Alanında eğitimler almış, sertifikalı ve tecrübeli çalışanlardan oluşan LG teknik ekibimiz sizlere en üst kalite hizmeti vermeyi amaçlar.
Siz değerli müşterilerimize her zaman en dürüst ve güvenli hizmeti vermeyi amaç edinen firmamız, bir yıl boyunca işçilik ve parça garantisi vermektedir. Değiştirilen bir parça tekrar arıza yaptığında değişimi bedelsiz olarak tarafımızca yapılır. İstanbul LG servisi olarak koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak ve sizlere her zaman en kaliteli, hızlı ve ekonomik hizmeti verebilmek için sektörümüzdeki teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve daima ilerliyoruz.

gaziantep escort bayan