Lazer epilasyon İstanbul Klinikleri hangileridir?

Lazer epilasyon İstanbul Klinikleri hangileridir?

Nisan 22, 2017 0 Yazar: admin

Lazer Epilasyon İstanbul başta olmak üzere Ankara, izmir, Bursa, Adana, Mersin, Kocaeli ve daha birçok ilde kliniklerde ve özel hastanelerde uzmanlar gözetiminde güvenle yapılabilmektedir. Özellikle de son dönemlerde popüler olan buz lazer uygulaması ile de lazer epilasyon İstanbul kliniklerimizde hizmet alabilmeniz mümkündür.

Lazer epilasyon acılı bir işlem mi?

Lazer epilasyon uygulaması aslında ilk çıktığı döneme göre şimdilerde acısız ve ağrısız bir şekilde güvenle yapılabilmektedir. Özellikle de yine son dönemlerde oldukça isminden bahsedilen buz lazer uygulaması ile sizlere herhangi bir acı ya da ağrı hissi vermeden güvenle lazer uygulamalarınızı yaptırabilmeniz de mümkündür. Bunun için ise yapmanız gereken internet sitemiz olan www.buzlazer.com’u tıklayarak, burada İstanbul’da ya da diğer illerde yer alan kliniklerimizin iletişim bilgilerini bulabilirsiniz. Sitede yer alan tüm kliniklerde soprano ıce buzlazer cihazı kullanılmakta ve tüm cihazlarımız lisanslı ürünler olarak FDA onaylı bir şekilde sizlere kaliteli ve sağlıklı bir hizmet sunmak için kliniklerimizde yer almaktadır.

Bacak Lazer Epilasyon uygulaması da yine uygulama açısından diğer bölgeler ile aynı olup, sadece alt ve üst bacak bir bütün şeklinde uygulama yapıldığında hem seans süresi hem de sayısı açısından biraz daha fazla zaman gerektirebilmektedir. Bacak lazer epilasyon uygulamasının yapılış süresi genellikle yarım saati bulabilmektedir. Bu nedenle kliniklerimize randevunuzu bu doğrultuda almanızı önermekteyiz.

Bacaklarınızdaki tüylere buzlazer ile veda edin!

Buz lazer isminden de anlaşıldığı üzere, acısız ve son derece konforlu bir uygulama sunmaktadır. Buz lazer ismini cihazda yer alan soğuk hava veren özel başlığından almaktadır. Bu başlık sayesinde uygulama esnasında kesinlikle bir ağrı ya da acı hissi meydana gelmemektedir. Ancak bilinmesi gereken detaylardan biri de diğer lazer işlemlerinde olduğu gibi buz lazer uygulamasında da dövme olan bölgeye işlem yapılması önerilmemektedir. Zaten uzmanlar işlem esnasında bu bilgiyi hastaları ile de paylaşmaktadır. Sizler de son teknoloji ürünü buz lazer ile tanışmak için buzlazer.com’u tıklayın ve size en yakın kliniğimiz ile iletişime geçin!