Mayıs 20, 2022

EsasBilgi.com Bilgi Paylaştıkça Çoğalır

EsasBilgi.com Bilgi Paylaştıkça Çoğalır

Kilo Verdiren Diyet Listesi

Kilo verme konusunda Diyet Listesi oldukça önemlidir. Kilo sorunu artık pek çok kişinin rahatsız olduğu konuların başında gelir. Yaşam şartlarının değişmesi de insanların daha hızlı bir şekilde kilo almasına ve alınan bu kiloların kalıcı hale gelmesine neden olur. Uygun bir diyet listesi ile bu kilo fazlalığından da kurtulmak son derece kolaydır. Bunun için tek yapmanız gereken size uygun diyet programını aksatmadan takip etmektir. 7 günlük diyet listesi ile hiç aç kalmadan istediğiniz kiloya ulaşmanız söz konusudur.

Pazartesi Diyet Listesi

Diyetin ilk günü son derece önemlidir. Pazartesi sabah kahvaltıda beyaz peynir, domates, salatalık ve bir dilim diyet ekmeği tüketmeniz önerilir. Ayrıca kahvaltıda şekersiz olmak koşulu ile bir bardak çay da tüketebilirsiniz.

Öğlen ise bir kase çorba, bir porsiyon salata ve bir dilim diyet ekmeği Diyet Listesi içeriğinin olmazsa olmazıdır. Akşam ise küçük bir porsiyon zeytinyağlı sebze yemeği, salata ve cacık tüketerek sağlıklı bir diyete başlamış olursunuz.

Salı Diyet Listesi

Salı günü diyet listesi için sabah yulaf ezmesi ve süt, öğlen istediğiniz yemeği küçük bir tabak tüketmeniz önerilir. Akşam ise diyet listesi içerisinde bir tabak kuru fasulye ve küçük bir tabak da bulgur pilavı yer alır.

Çarşamba Diyet Listesi

Çarşamba günü diyet listesi içerisinde sabah bir haşlanmış yumurta ve bir kase mısır gevreği yer alır. Öğlen bir porsiyon pırasa ve yoğur, akşam ise bir porsiyon biftek tüketebilirsiniz.

Perşembe Diyet Listesi

Diyetin ortasında sabah beyaz peynir, salatalık, domates ve şekersiz çay tüketebilirsiniz. Öğlen diyet listesi içerisinde bir kase yoğurt ve bir porsiyon kepekli makarna bulunur. Akşam ise küçük bir tabak barbunya ve bir porsiyon salata yiyebilirsiniz.

Cuma Diyet Listesi

Sabah bir yumurta biraz beyaz peynir ile hazırlanmış omlet ve yanında salatalık, domates ile güne başlayabilirsiniz. Öğlen diyet listesi istediğiniz yemeği tüketmenizi önerir. Akşam ise Buğulama yöntemi ile pişirilmiş bir adet balık ve yanında bir porsiyon salata yiyebilirsiniz.

Cumartesi Diyet Listesi

Cumartesi için diyet listesi sabah, yulaf ezmesi ve süt içerir. Öğlen salata ve bir kase sebzeli çorba ile güne devam edebilirsiniz. Akşam ise küçük bir tabak sebze yemeği ve bulgur pilavı tüketebilirsiniz.

Pazar Diyet Listesi

Son gün için diyet listesi sabah mısır gevreği ve süt, öğlen yoğurtlu ıspanak ve akşam salata eşliğinde sebze yemeğidir.

KlasBahis   İdda Taktikleri