İstanbul Özel Bosch Beyaz Eşya Servis

İstanbul Özel Bosch Beyaz Eşya Servis

Ağustos 12, 2017 0 Yazar: admin

Dünya devi bir marka olan Bosch’un ürünlerini en iyi şekilde servis hizmeti veren özel Bosch Servis siz değerli müşterilerimizin sorunlarını çözmeye amaçlamaktadır ve en iyi hizmeti sunarak müşteri memnuniyetini hedeflemektedir. Yerinde ve doğru tespitleri yaparak ürünlerinizi en kısa sürede tamir eden firmamız onarımdan kuruluma, tamirden bakıma bütün hizmetleri en iyi şekilde yerine getirmektedir. Ürünlerinizle yaşadığınız sorunları en iyi şekilde çözmenize yardımcı olan firmamız siz değerli müşterilerimizin en iyi hizmeti almasını sağlamak için her geçen gün kendini geliştirmek ve teknolojiyi takip edip en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır.

Özel Bosch Beyaz Eşya Servis Merkezi

Bir yıl boyunca parça garantisi mevcut olan firmamız müşterilerimizin ileri ki dönemlerde yaşayacakları sorunları engellemekte, personelle ilgili bir hata olduğunda da sizden ücret almadan gerekli hizmeti yeniden vermektedir. Ürünlerinizin hızlı ve güvenilir bir şekilde onarılmasını sağlayan Bosch Servis uygun fiyatları ve kredi kartı ile ödeme seçenekleriyle bütçenizi zorlamadan sizin için en doğru hizmeti vermektedir.

Güler yüzlü elemanları, sertifikalı güvenilir çalışanları ile sizlere en doğru hizmeti vermekte olan BosBosch Servis evinize kadar gelip hızlı bir şekilde sorununu çözmekte ve gerekli uygulamaları anında yapmaktadır. 7/24 aktif çağrı merkezimizle her zaman bilgi edinebileceğiniz firmamız sizin için en iyi hizmeti vermektedir. Sizde en iyi hizmeti elde etmek istiyorsanız internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz