İstanbul Küçükçekmece Franke Servis Merkezi

İstanbul Küçükçekmece Franke Servis Merkezi

Eylül 24, 2016 0 Yazar: admin

Franke İsviçre kökenli 1930’dan bu yana mutfak eşyaları ve aletleri üreten bir firmadır. Firma 1991’den bu yana Türkiye’de de satış yapmaktadır. Franke Servis Küçükçekmece bu konuda profesyonel ustalar ile birlikte Franke ürünlerinin onarımı, tamiri, bakımı konusunda servis hizmeti vermektedir. Franke ürünleri konusunda usta olmayan bir servis elemanı veya herhangi bir teknik eleman Franke ürünlerinde yeterli başarıyı gösteremeyebilir.
Uzun yıllar Franke servisinde çalışmış ustalar ve onların deneyimleri sizlere bu konuda çok yardımcı olabilir. Beyaz eşyalarınızdan, kombilerinize firmamızda bakım işlemleri, beyaz eşyalarınızın, kombi veya klimalarınızın ömrünü artırır. Ömürlerinin artması ve verimlerinin yükselmesi ekonomik açıdan sizleri de rahatlatır. Aksi takdirde düşük verimle çalışan bir beyaz eşyayı hiç kimse istemez. Düşük verimle çalışan bir beyaz eşya elektriği çok fazla tüketir. Düşük verimle çalışan bir kombi, doğalgazı çok fazla tüketir.
Bu yüzden bakım için verdiğiniz para aslında sizin ekonomik açıdan daha da rahatlamanıza sebep olabilir. Bu sebepten asla ve asla İstanbul Franke Servisi firmasına verdiğiniz para konusunda endişelenmeyin. Düşük verimli bir kombidense yüksek verimli bir kombi, doğalgaz faturalarınızda yüzde yirmi lik bir azalmaya sebep olacaktır. Uzun vadede düşünüldüğünde bu çok büyük bir farktır. Franke Servis Küçükçekmece sizler için en iyi olanı düşünüp sizler için en iyi olan hizmeti vermeye çalışmaktadır. Güler yüzlü hizmeti ve deneyimli ustalarıyla Franke Servis Küçükçekmece hizmetinizdedir.

bursa escort bayan