Mayıs 18, 2021

EsasBilgi.com Bilgi Paylaştıkça Çoğalır

EsasBilgi.com Bilgi Paylaştıkça Çoğalır

Instagram Gönderi Zamanlama Nasıl Yapılır ?

Faebook ve twitterda gönderi zamanlama özelliği sayesinde kullanıcılar diledikleri paylaşımları diledikleri vakitlerde otomatik olarak paylaşabiliyor fakat bu özellik instagramda yoktu artık instagram kullanıcılarıda Gönderi Zamanlaması yaparak fotoğraflarını istedikleri tarihte istedikleri saatte paylaşabiliyorlar.

Instagram Gönderi Zamanlama yapmak için öncelikle popüler bir sosyal medya aracı olan Buffer’e kayıt olup Buffer hesabı açmanız gerekiyor Buffer ile facebook twitter ve instagramda gönderi zamanlama yapmanız mümkün ilk olarak bir Buffer hesabı oluşturun ve Buffer hesabınız üzerinden Instagram hesabınıza giriş yapın ve servise instagram hesabınıza erişme yetkisi verin.

Gönderi zamanlaması yapabilmek için akıllı telefon veya tabletinizi olması şart Buffer uygulamasını cihazınıza göre App Store ve Play Storedan indirip hesabınıza giriş yaptıktan sonra sağ alt tarafta bulunan kalem işaretine dokunun ve Instagram’da paylaşacağınız fotoğrafı da ekleyerek bir gönderi hazırlayın.
göndereyi zamanlamak için yine alt tarafta bulunan “Schedule” bölümüne tıklayarak paylaşılacak tarihi ve saati seçebilirsiniz.

Bu işlemleri tamamen yaptığınız taktirde işlem tamamlanıyor paylaşmak istediğiniz gönderi dilediğiniz tarihte dilediğiniz saatte takipçilerinizle otomatik olarak paylaşılacaktır.

iddaa taktikleri