İmmergas Servis

İmmergas Servis

Mart 28, 2018 0 Yazar: admin

Kış günlerini en sıcak şekilde geçirmek için kullanılan İmmergas kombilerin düzenli olarak bakımları yaptırılmalıdır. Bu amaçla İstanbul içinde hizmet veren İmmergas Servis, yaşanabilecek olası problemleri büyük ölçüde önlemektedir. Kombi arızalarının nedeni büyük ölçüde kombi bakımlarının ihmal edilmesinden kaynaklanmaktadır. İhmal edilen bakım ve petek temizliği zamanla peteklerde tortuların birikmesine ve ısınma problemlerinin oluşmasına sebep olmaktadır.
İmmergas Kombi Servis
İmmergas Servis tarafından gerçekleştirilen kombi bakımı aynı zamanda petek temizliği daha verimli kombi performansı sağlamaktadır. Yapılan işlem, profesyonel ve son derece pratiktir. Bu sayede evde yapılan petek temizliğinden dolayı hiçbir yer kirlenmemekte, peteklere takılan aparatlarla pislikler tuvalete akıtılmaktadır. Böylece petek içinde biriken tortular ve pislikler temizlenerek sıcak suyun peteklerde daha kolay dolaşması sağlanmaktadır.
İmmergas Servis Kombi Bakımı Nasıl Yaptırılır?
İmmergas kombileri için bakım yaptırmak isteyen kişiler, 444 78 56 numaralı telefondan özel servisin müşteri hizmetlerine ulaşabilirler. Böylece kombi bakımı ve petek temizliği talebi oluşturmak son derece kolay olmaktadır. Arama kaydı sırasına uygun olarak ekipler ilgili adreslere yönlendirilmektedir.
Ayrıca kombi bakımı dışında yaşanan kombi arızaları için de aynı numaradan bir teknik ekip talebi oluşturulabilmektedir. Yaşanan arızaların giderilmesinden sonra ve yapıldıysa yedek parça değişiminden sonra cihazlar için en az 1 yıllık garanti de verilmektedir. İmmergas Servis, daha konforlu bir hayat için profesyonel teknik servis hizmetini sürdürmektedir.
Website: https://www.immergasservis.org

denizli escort