Hydrafacial Cilt Bakımı

Hydrafacial Cilt Bakımı

Temmuz 27, 2016 0 Yazar: admin

HydraFacial ile cildinizde ki ölü derilerden kurtulmak ve cildinizi yeniden eski günlerde ki gibi canlandırmak ister misiniz? Doktor Mustafa Karataş sizlere cilt temizliği ve yenilenmesinde çığır açan HydraFacial uygulamasını sunuyor ve ölü derilerinize sayaç açarak yeniden cildinizin canlanmasına yarımcı oluyor. HydraFacial aşamaları ise ilk olarak temizleme, Hydrapeeling, serum infüzyonu, nemlendirme ve ledterapi olarak ayrılıyor. Her adımda cilde farklı uygulamalar yapılıyor ve baştan sona kadar bir cildin isteyeceği her şey ona yeniden verilmiş oluyor. Unutmayın ki zaman içinde cildiniz eski elastiğini, nemini ve canlılığını yitirir ve bu sebeple de kurumalar, kırışıklıklar meydana çıkmaya başlar. İşte cildinizi bu sona mahkûm etmemek için her zaman olarak ona istediğini vermelisiniz. HydraFacial Mustafa Karataş sayesinde artık sizlere çok çok yakın.

Thermage ile de bu kez yüz bölgeniz için gençleştirme ve canlandırma elde etmek ister misiniz? Thermage özellikle kırışıklıkları yok ederek sizlere daha genç bir görüntü sağlıyor olacaktır. Örneğin kaz ayakların yok edilmesi, göz kapaklarının kaldırılması, kırışıklıkların yok edilmesi gibi oldukça geniş kapsamlı bir tedavidir. Thermage artık ameliyata gerek kalmadan sizlere yüz güzelliğini sonuna kadar açan bir teknik olarak ulaşıyor.

Scarlet S İstanbul kliniğinde aynı zamanda artık her mevsim uygulanabilecek bir hücre yenileme tedavisi ile de karşılaşıyor olacaksınız. Scarlet S İstanbul kliniğinde Doktor Mustafa Karataş ile sunuluyor ve ameliyattan korkanlara ve ameliyatsız da yüz gerdirmek için çare arayanların yardımına koşuyor. Scarlet S İstanbul ile artık yüz bölgesi, boyun bölgesi ve dekolte bölgesi bu yöntem ile genleşebiliyor ve sarkmalar yok edilebiliyor. Aynı zamanda gözlerin yorgun görünmesi ve cildin soluk durması gibi problemlerde ortadan kaldırılmış oluyor. Scarlet S İstanbul sayesinde artık düzenli olarak cildiniz için yenileme işlemlerini yaptırabilecek ve üzerinde 25 adet mikro altın iğne bulunan başlık sayesinde radyo frekansları ile etkili sonuçları yaratabileceksiniz.
kars escort bayan