Mayıs 20, 2022

EsasBilgi.com Bilgi Paylaştıkça Çoğalır

EsasBilgi.com Bilgi Paylaştıkça Çoğalır

Gettoken.app ile Kendi Kripto Paranızı Kolayca Yapabilirsiniz

Bitcoin’in 2017 yılında parlaması ile birlikte insanların kripto paraya ilgisi de önemli ölçüde arttı. Türkiye de bu kripto para durumundan faydalandı.

Kripto paraların popülerliklerini arttırmalarıyla birlikte yeni kripto para birimleri gün yüzüne çıkmaya başladı. Şu anda piyasada binlerce kripto para birimi bulunmaktadır. Üstüne bu sayı zaman geçtikçe herkes tarafından talep görerek artmaya da devam ediyor. Elbette, kripto paraların sayısıyla beraber sorular artmakta ve kafa kurcalamıyor değil. Özellikle son zamanlarda bu yoğun ilgiden dolayı herkes kripto para oluşturma ile ilgili sorular da giderek daha fazla sormaya başladılar.

Kendi Kripto Paranızı oluştururken öncelikle kodlama nasıl yapılır onu öğrenmeniz gerekmektedir. Birçok kodlama bilmenizin gerek olmadığına dair bilgiye rastlamış olabilirsiniz. Elbette ki, kripto para üreten sitelerden yardım alarak kodlama bilgisine gereksinim duymadan kripto parayı kolay bir şekilde oluşturabilirsiniz.

Ancak, oluşturacağınız kripto paranın sürdürülebilir olması gerekmektedir. Parayı tasarlarken her şeyin kontrolünde olabilmeniz için belli bir kodlama bilgisine sahip olmanızda veya bu bilgiye sahip birisiyle çalışmanızda fayda var.

Kendi kripto paranı kendin yapabilirsin. Token Generator
ile bu oldukça mümkün. Farklı ağlar üzerinde kendi kripto paranızı oluşturmak için, belli bir kodlama ve ağ bilgisine sahip olmanızın önemli olduğunu bahsetmiştik. Ancak token generator altyapısı ile günümüzde, farklı ağlar üzerinde çok kısa sürede token oluşturmayı mümkün kılarak işleri kolaylaştırıyor.

Gettoken.app, Türkiye’nin 2021 yılından beri oldukça fazla referans projeye sahip uygulamasıdır.Ayrıca en güvenilir token oluşturmauygulaması olarak da hizmet vermektedir.

Token Generator ile Nasıl Token Oluşturulur?

Ethereum Network gibi ağları seçtiğiniz zaman token oluşturma sistemi sizden Token adı, sembolü, ondalık sayısı ve ilk tedarik bilgilerini sizden ister. Bu bilgilere ek olarak da siz yakılabilir, oluşturulabilir ve sözleşme kaynağı gibi özellikler de ekleyebilirsiniz. Bu sizin tercihinize kalmıştır.

Bütün bu bilgileri girdiğiniz zaman, sizin karşınıza tercih ettiğiniz ağa göre bir hizmet bedeli görünecektir. Bu bedeli ve ilgili network’ün deployment bedelini ödediğiniz vakit, token’iniz hazır olmuş olacaktır. O aşamada, token’i cüzdanınıza kolaylıkla aktarabilirsiniz.
ERC-20 token oluşturmak ise oldukça basit bir işlemdir. Kripto paranın aksine hiçbir kodlama bilgisine sahip olmanız gerekmiyor. ERC-20 ile kripto para oluşturmak istediğiniz zaman çok farklı seçenekler mevcuttur.

Danışmanlık alarak kolay yoldan yapabilirsiniz. ERC-20 teknolojisini kullanarak token oluşturabilirsiniz. Diğer binlerce token gibi siz de Ethereum blok zincirini kullanarak token oluşturabilirsiniz.

Tüm bunları yaparak gerçek bir coin oluşturabilirsiniz. Dünyadaki benzer örnekleri olan bir token için önce yatırımcı bulmanız da önemli bir etmendir. Eğer yatırımcısı olan bir token kurmayı düşünüyorsanız, sadece 0.55 Ethereum’a çok güçlü bir coin yapabilirsiniz. Bu ücret size fazla görünebilir. Ancak başarılı olduğunuzda kazanacağınız paranın yanında çok çok bir miktar olarak kalacaktır.

KlasBahis   İdda Taktikleri