Mayıs 18, 2021

EsasBilgi.com Bilgi Paylaştıkça Çoğalır

EsasBilgi.com Bilgi Paylaştıkça Çoğalır

En iyi CS:GO, Rust Experimental Server Kiralama Sitesi ServerKurma.com

Türkiyenin tamamen yerli Hosting firması ServerKurma.COM’dan Anında teslim CS:GO Server kiralama ve Rust Experimental Server Kiralama Hizmeti !

Neden CS:GO veya Rust Experimental Server Kiralama için ServerKurma.COM?

ServerKurma.COM olarak oyun oynamayı sizler kadar biz de seviyoruz. Bunun yanına bir de kodlama bilgilerimizi ve araştırma şevkimizi katın. Bunlara bir de üstün tecrübemiz de eklenince Türkiye’nin bir numaralı hosting firması haline geliyoruz. Donanımsal olarak Serverlarınız’da olması gereken şeyleri biliyoruz. Olması gerekmeyen şeyleri de biliyoruz. Paranızın kıymetini de bildiğimiz için gerekli şeyleri donanımımıza katıp gerekmeyenleri eklemiyoruz. Ister Rust Experimental Server Kiralama, Ister CSGO server Kiralama yapın, farkı göreceksiniz. Eğer ilk kez böyle bir işe girişiyorsanız bizimle iş yapmaya devam edeceksiniz. Eğer bu konuda tecrübeniz varsa, profesyonellerle çalışmanın farkını hissedecek ve şimdiye kadar yaşadığınız sorunların ne kadar çabuk çözüme ulaştığını görüp hayrete düşeceksiniz.

Rust Experimental ve Diğer Her Oyun için; Akıcı Oynanış

ServerKurma.COM tarafından satılan Serverların Lokasyonları ; en düşük ping odağı ile seçilmiştir. Türkiye dahilinde en düşük pingi biz sağlıyoruz..
Serverlarımızın donanımı gereksinimlere doğrultusunda düzenlenmiştir. Bir serverda gerekli herşey dahil edilip, oyununuz için gerekmeyen şeyler çıkartılarak en iyi şekilde hazırlanmıştır.

CS:GO ve Her Oyun için; Kolay Server Ayarları

CS:GO server aldıktan veya herhangi bir oyunun server kiralama işleminin ardından serverınız kullanıma hazır şekilde anında teslim edilmektedir. Direk serverınıza girip gönül rahatlığıyla oynayabilirsiniz. Serverınızdaki ayarları değiştirmek, plugin ve mod eklemek, versiyon değiştirmek için ise müşteri konsolumuz hizmetinizdedir. Eğer bunların nasıl yapılacağını düşünüyorsanız korkmanıza gerek yok! Gerekse forumumuzdan gerekse rehberlerimizden gerekli tüm ayarlarla ilgili detaylı anlatımları okuyabilir ve kolayca Rust Experimental server setup yapabilirsiniz. CSGO server commands ve diğer tüm oyunlar için gereken bilgiler de aynı yerlerde mevcuttur. Ayrıca Güncel csgo plugin paketleri için forumu ziyaret edebilirsiniz.

Profesyonel Web Konsol Paneli

Tamamı ServerKurma.COM tarafından hazırlanmış olan Rust Experimental Serverınızda özel panelimiz aracılığıyla Her şey bir kaç tıkla çözülebilir! En kısa zamanda En fazla şeyi kolayca değiştirebilir ve ayarlayabilirsiniz. Örneğin CS:GO Server kiralama işleminin ardından sizi en hızlı şekilde istediğiniz servera kavuşturmak bizim için önemli. Hızlı ayarlarsanız, oyununuzu daha fazla oynayabilirsiniz.

Her Konuda Teknik Destek

ServerKurma.COM ekibi, server yönetmenin zorluklarının farkındadır. Yükünüzü hafifletmek için tecrübeli teknik destek ve Server kurulumu hakkındaki yazılarımız ile sizlerin yanınızdayız. Aklınıza takılan soruları da iletebilmeniz için server kiralama Forumumuz ve facebook sayfamız aracılığıyla sorularınızı cevaplıyoruz.

Üstün Performans ve Hakedilen Fiyat

ServerKurma.COM olarak paranızın kıymetini biliyoruz. Bu sebeple server kiralama açısından fiyat yükselten ve gereksiz özellikleri kullanmıyoruz. CS:GO serverınızda her şeyi istediğiniz gibi yapabilesiniz diye yazılı ve video rehberler hazırlıyoruz. Sürekli aktif, tecrübeli CS:GO desteğimiz ise her an oluşabilecek problemlere karşı hazırız.

iddaa taktikleri