Mayıs 20, 2022

EsasBilgi.com Bilgi Paylaştıkça Çoğalır

EsasBilgi.com Bilgi Paylaştıkça Çoğalır

Electrolux Marka Ürünleriniz ; İstanbul Electrolux Servis’e Emanet

Beyaz eşya konusunda en çok kampanya ve indirim yapan firma Electrolux firmasıdır. Electrolux firması Türkiye’de en çok tercih edilen beyaz eşya firmalarından biridir. Beyaz eşyanın yanı sıra ankastre ürünlerde de bilinen firmaların başında Electrolux gelmektedir.

Yaptığı tüm kampanyaların yanında alınan beyaz eşyalarda da ankastre ürünleri hediye olarak veren bir firmadır. Electrolux firması bilgisayar ürünleri konusunda da sizlerin ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlamaktadır. Beyaz eşya ürünlerinin yanında bilgisayar ürünlerinde de büyük sorunlar meydana gelmektedir. Bu sorunlar kimi zaman teknik servisler tarafından giderilse de tekrar arıza verebilmektedir. Ayrıca garantili olmasına karşın sizlerden yüksek maliyetlerde arıza giderilmesi yönünde can sıkıntısı yaratan problemler ortaya çıkarabiliyorlar. Ayrıca sorunların başında arızanın zamanında giderilmemesi söz konusu olabiliyor.

Electrolux Servisi Türkiye’nin her yerinde yaşayan bu kullanıcıların bu tür sıkıntılarını ortadan kaldırmak için kurulmuştur. Bu özel servis sizlere en hızlı ve en güzel hizmeti sunmak için kurulmuştur. Electrolux Servis sizlere fazla masraf çıkaracağını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Bu özel servis sizlere en uygun hizmeti sunmak için çalışıyor.

Uzman bir kadroya sahip olan Electrolux Servis yaptığı hizmetlerden sizleri memnun etmek için çabalamaktadır. Herhangi bir üründe parça değişimi ya da işçilik hizmeti yapması durumunda sizlere 1 yıl boyunca garanti vermektedir. Bu garanti sürecinde tekrar arıza verirse ücretsiz olarak tekrar sorunu gidermeye çalışmaktadır.

KlasBahis   İdda Taktikleri