Mayıs 20, 2022

EsasBilgi.com Bilgi Paylaştıkça Çoğalır

EsasBilgi.com Bilgi Paylaştıkça Çoğalır

Contact Rent a Car’a Danışmadan Araç Kiralama Hizmeti Almayın

Araç kiralama hizmeti, insanların istek ve ihtiyaçlarına göre şekillenen bir hizmet türüdür. Yeni bir yer keşfedilirken de bir araca ihtiyaç duyulabilir, şahsi aracın türlü nedenlerle kullanılmadığı durumlarda da yine araç kiralama hizmeti tercih edilebilir. Hem şehir içinde hem de şehirlerarası yolculukta kişilerin konforundan bir şey kaybetmemesi için araç kiralama hizmetleri uygun bir seçenek olarak mevcuttur. İşte bu ve benzeri herhangi bir durumda Bursa merkezli olan Contact Rent a Car olarak size hizmet vermeye hazırız.

Neden Araç Kiralama Hizmeti Tercih Edilmelidir?

Günümüz şartlarında sıfır km ya da ikinci el araçların vergileri, yakıt ücretleri, zorunlu bakımları, araç kaskosu, trafik sigortası gibi pek çok masrafının olduğunu göz önüne alırsak her gün kullanımı olmayan bir aracı almaktansa araç kiralamak çok daha mantıklıdır.  Üstelik her seferinde kullanım şartlarına göre aracın modelini değiştirmek gibi bir avantaj da mevcuttur.

Aracın markası, modeli, yolcu sayısına bağlı olarak koltuk sayısı ve bagaj kapasitesi hatta istenilen renkte araç gibi istek ve ihtiyaçlarınıza uygun seçimleriniz ile Contact Rent a Car ayaklarınızı yerden kesiyor.

Contact Rent a Car’ın Hizmet Verdiği Lokasyonlar Nerelerdir?

Bursa merkezli olan Contact Rent a Car İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı, Bursa Çekirge, Bursa Merkez, Bursa Osmangazi, Bursa Nilüfer araç kiralama hizmetleri ve farklı lokasyonlar için sizlerin yanındadır. Gerek şehir içi için günlük kullanım gerekse şehirlerarası daha uzun süreli kullanımlarla, Bursa şehrinin doğal güzelliklerini ve tarihi dokusunu görmek için ziyarete gelen yerli/yabancı turistlerin araç ihtiyaçlarını karşılama hizmetleriyle ve sizlerin istekleri doğrultusundaki lokasyonlarla sizlere hizmet vermektedir.

Araç Kiralama Hizmeti Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

  • Kiralanmak istenen aracın istek ve ihtiyacınıza uygun olması gereklidir. Kişi sayısına uygun olarak koltuk sayısı, vites türü, aracın klima imkânları gibi kriterleri önemsemeniz araçta sizi daha konforlu kılar.
  • Araç kiralarken yapılan sözleşme önemsenmelidir.
  • Araca ait evraklar kontrol edilmelidir.
  • Aracın yakıt türüne ve depo durumuna dikkat edilmelidir.
  • Aracı kontrol edildikten sonra merak edilenler sorulmalıdır.
  • Temiz alınan aracı, temiz bırakmaya gayret edilmelidir. İçinde şahsi bir eşyanın unutulmamasına özen gösterilmelidir.

Biz Contact Rent a Car olarak bu kriterleri sizler için gözetmekten mutluluk duyarız.

Araç Kiralama Fiyatları Ne Kadardır?

Bursa araç kiralama fiyatları aracın hangi lokasyondan alındığına, kaç gün kullanılacağına, aracın modeline ve farklı diğer kriterlere göre değişiklik göstermektedir. Bursa Merkez, Bursa Çekirge, Bursa Nülifer, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı başta olmak üzere pek çok lokasyondan hizmet veren Contact Rent a Car olarak sizlere hizmet için buradayız.

Farklı araç alış ve teslim lokasyonları için araç kiralama fiyatları, Bursa havalimanı araç kiralama fiyatları ve daha pek çok konuyla ilgili bilgi almak için bizi arayın ya da internet sitesi üzerinden bizimle iletişime geçin. Hepinizi bekleriz.

KlasBahis   İdda Taktikleri