Mayıs 17, 2021

EsasBilgi.com Bilgi Paylaştıkça Çoğalır

EsasBilgi.com Bilgi Paylaştıkça Çoğalır

Burun Estetiği Operasyonu

Burun Estetiği genellikle burun görünümünden şekil bozuklukları nedeni ile oldukça rahatsız olan kişilere yapılmakta lup, nadir de olsa nefes alamama ve burun tıkanıklığı gibi nedenlerle de yapılabilmektedir. Yani sadece görsel olarak doğru görünüme kavuşmak için değil aynı zamanda sağlık açısından da burun estetiği aslında hayatımızda önemli bir yere sahiptir. Doktor Leyla Arvas burun estetiği, meme estetiği, vücut şekillendirme, kulak estetiği vb. daha birçok estetik alanda hastalarına İstanbul Avrupa yakasında yer alan kliniğinde hizmet vermektedir. Uzun yıllardan beri çalışmalarına her daim bir yenisini ekleyen ve başarısına başarı katan Arvas, şimdilerde ülkemizin en popüler hekimlerinden biri…

Bayan estetik doktoru olan Op. Dr. Leyla Arvas; eğitimlerini yurt içinde de yurt dışlında da önemli hastanelerde ve okullarda tamamlamış olup, son derece donanımlı ve kaliteli bir hekim olarak operasyonlarına İstanbul’da devam etmektedir. Özellikle erkeklerde vaser hidef uygulaması, karın estetiği ve vücut şekillendirme gibi alanlara ilgisi olan bayan estetik doktoru Leyla Arvas; bu alanlarda daha fazla operasyonda bulunmuş ve sonuçları da bir o kadar harika olmuştur. Burun estetiğinde de önemli bir yere sahip olan hekimimiz burun ucu estetiği, burun küçültmesi burun şekil bozukluğunu düzeltme ve törpüleme gibi işlemleri de son derece güvenilir ve kaliteli bir ekip ile gerçekleştirmektedir.

Burun Ucu Estetiği hakkında da bilgi vermek gerekirse, diğer burun estetiği operasyonlarından farklı olarak biraz daha basit ve daha kısa süreli bir işlemdir. Burun ucu estetiği, burun içersinde yer alan kıkırdaklarının yeniden şekillendirilmesi olmakla birlikte açık olarak yapılmaktadır. Ayrıca bu operasyon yaklaşık olarak yarım saat kadar sürmekte olup, genel anestezi haricinde lokal olarak uyuşturularak uygulanmaktadır. Dolayısı ile de son derece kolay ve kısa süreli bir işlemdir. Sizler de burun ucu eğriliği durumu ile karşı karşıya iseniz mutlaka doktorumuz ile görüşmeli ve gerekli tedaviyi uygulamalısınız. www.drleylaarvas.com internet sayfamızı ziyaret ederek iletişim numaralarımızdan bizleri arayarak dilediğiniz zaman için randevularınızı alabilirsiniz.

iddaa taktikleri