Başka birinin Instagram hikayesi nasıl kaydedilir?

Başka birinin Instagram hikayesi nasıl kaydedilir?

Haziran 2, 2018 0 Yazar: admin

Instagram kullanıcıları tarafındna oldukça beğenilen ve çok popüler bir şekilde kullanılan hikayeler özelliği her geçen gün popülerliğini artırıyor hemen herkes hikayeler çekip paylaşıyor bunun yanı sıra bir çok kullanıcı takip ettiği kişilerin paylaşmış olduğu hikayelerini telefonunda indirip daha sonra izlemek isteyebiliyor ancak doğrudan bunu yapmak mümkün değil yani istediğiniz kişinin hikayesini hemen telefonunuza kaydedemiyorsunuz bu işlemi sizin için uygulamalar hallediyor.

Instagram üzerinde birinin hikayesi kaydetmek istiyorsanız ve eğer bir iphone kullanıyorsanız indirmeniz gereken uygulama IG Live Uygulamayı telefonunuza yükledikten sonra istediğiniz kullanıcıyı bularak, hikayelerinde yer alan fotoğraf ve videolarını telefonunuza indirebilirsiniz. Programdan istediğiniz fotoğraf ve videoyu kaydet sekmesine dokunarak telefonunuza kolayca yükleyebilirsiniz.

Android bir cihaz kullanıyorsanız yine bir uygulama aracılığı ile hikayeleri indirebilirsiniz bu uygulama “Story Saver forInstagram” uygulamasını telefonunuza yükleyin. Uygulamayı yükledikten sonra Instagram hesabınızla uygulamaya giriş yapın. Buradan istediğiniz kişiyi bularak hikayesinde bulunan ve beğendiğiniz resim ve videolarını telefonunuza indirebilirsiniz.

ağrı escort bayan