Mayıs 20, 2022

EsasBilgi.com Bilgi Paylaştıkça Çoğalır

EsasBilgi.com Bilgi Paylaştıkça Çoğalır

Airfel Servis

Airfel servis, İstanbul genelinde Airfel marka cihaz kullanan kişilerin aldığı hizmetlerdendir. Kombi, günlük hayatta bize oldukça yardımcı olan, soğuk suyu ısıtmaya yarayan kısaca hayatı kolaylaştıran cihazlar arasında yer alır. Kombi kullanımı oldukça yaygın olmakla beraber, Airfel marka kombilerin de belirli dönemlerde bakımlara ihtiyaç duyduğu, bakımlarının yapılmaması durumunda, çeşitli arızalara sebep olabileceği ve bu durumun hayati sonuçları dahi olabileceği oldukça açık. Bu sebepten ötürü, cihazlar sürekli olarak kontrol edilmekte, üründe herhangi bir problem meydana gelmesi durumunda ürün tamir edilmektedir. Airfel marka kombiniz bulunuyorsa ve bahsetmiş olduğumuz bu sebeplerden muzdaripseniz çağrı merkezini arayarak randevu alabilir, sorunu çözmek için büyük bir adım atabilirsiniz.

Ürün Hizmeti

Airfel Teknik Servis özel bir servis olmakla beraber, tarafımızdan sağlanmaktadır. Ekibimizde son derece güler yüzlü alanında uzman, her daim profesyonel hizmet sunacak ve sizleri memnun edecek bir kadro yer almakta, meydana gelen sorun bu vesile ile en kısa sürede çözüme kavuşmaktadır. Müşterilerimize işçilik ve parça garantisi de veriyor olmamız, bizim diğer firmalara kıyasla çok daha avantajlı olduğumuzun başlıca kanıtları arasında yer almaktadır.

Airfel servis, uzun zaman önce kurulan ve avantajlı hizmeti ile gönülleri fetheden bir kuruluştur. Müşteri sayısı sürekli olarak yükselmekle beraber, sizler için her daim en iyisini sunmayı kendisine bir amaç olarak belirlemiştir. Bizimle çalışarak siz de mevcut sorununuzdan en kısa sürede çözmeyi sağlayabilirsiniz.

KlasBahis   İdda Taktikleri