Mayıs 17, 2021

EsasBilgi.com Bilgi Paylaştıkça Çoğalır

EsasBilgi.com Bilgi Paylaştıkça Çoğalır

1 Yıl Garantili Ferroli Servis ile Tanışın

Ferroli markası özellikle yoğuşmalı kombi sistemleri ile bilinen ünlü bir markadır. Ülkemizde çok sayıda vatandaşımız tarafından kalitesine ve uzun süreli kullanım ömrüne güven duyularak tercih edilmektedir. Isıtma sistemleri konusunda ünlü bütün dünyaya yayılmış olan İtalyan mucizesi Ferroli, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek ürünlerine de bunu uygulayan ve kullanıcılarına bu doğrultuda hizmet veren bir marka olarak karşımıza çıkmaktadır.

Günümüzün yaygın sistemlerinden biri olan kombi çok sayıda insanın evinde bulunmasına karşın çok ince detaylar ve dikkat edilmesi gereken çok sayıda konu ile birlikte son derece önemli ve güncel bir sistemdir. Kombi bakımlarının zamanında yapılması çok önemlidir. Doğalgaz sistemleri ile kullanılan kombileriniz için güvenliğiniz adına bakımları zamanında yaptırmalı ve montaj konusunda ciddi anlamda dikkat etmelisiniz. Özel Kartal Ferroli Servis firması olarak Ferroli cihazlarınızın bütün montaj, onarım, bakım gibi hizmetlerini vermek üzere Kartal’da yer almakta ve senelerden beri tecrübeli kadromuz ile birlikte sizler için hizmet vermekteyiz. Ferroli marka cihazlarınız için her konuda danışabileceğiniz yedi gün yirmi dört saat aktif bir biçimde çalışan bir çağrı merkezimiz bulunmaktadır. Teknik servis masasına ürünlerinizi yatıran ekibimiz uzman personellerden oluşmaktadır. Yani firmamızın bel kemiği, uzman kadromuzdur.

Hizmetlerimiz 1 yıl garantili olarak sizlere verilmektedir. Bizden yaptıracağınız tüm işlemleriniz için bir yıllık garantiniz olduğundan emin olarak gönül rahatlığı ile ürünlerinizi firmamıza emanet edebilirsiniz. Bunun yanı sıra parça değişimlerinde yedek parçalar tamamen orijinal olarak tercih edilmektedir. Orijinal parça kullanmanın cihazlar için daha sağlıklığı olduğunun bilincinde olan ekibimiz aynı zamanda hızlı servis imkanı da sunmaktadır. Aynı gün servis hizmetimiz de Özel İstanbul Ferroli Servisi kuruluşumuzun avantajlı hizmetlerinden biri olarak Ferroli kullanıcılarının karşısına çıkmaktadır.

iddaa taktikleri