YouTube arka planda oynatma nasıl yapılır?

Teknoloji admin
sponsorlu reklam

YouTube tüm dünyada hemen herkesin çeşitli çeşitli amaçlarda kullanmış olduğu bir video sitesi ama kullanıcılar genel olarak siteyi müzik dinlemek için kullanıyor bilgisayarlarda her ne kadar hiç bir sorun olmasa durum mobil cihazlarda farklı kullanıcılar youtube üzerinden müzik dinleyebilmek için uygulamayı açık tutmak zorunda yani başka bir ekrana geçildiği anda müzik de duruyor peki YouTube üzerinde arka planda müzik çalarken diğer işlerinizi de halletmek ister misiniz ?

YouTube arka planda oynatma nasıl yapılır?

YouTube arka planda oynatmak için öncelikle google chrome uygulaması veya firefox cihazınızda yüklü olmalı bu tarayıcılardan biri ile youtube girin tarayıcı üzerinden giriş yaptıktan sonra sağ üst tarafta üç nokta işareti göreceksiniz . Bu nokta işaretine tıklayarak gelecek seçeneklerden “Masaüstü Sitesini İste” seçeneğine dokunun gelen görüntünün bilgisayarlar ile aynı olduğunu göreceksiniz. 

Belirli bir süre geçtikten sonra sizlere Youtube tarafından bildirim gönderilmesine dair bir uyarı gelecektir. Bildirim almayı kabul edin
Bildirim işlemini kabul etmeniz ile beraber artık Youtube arka plana çalma özelliğini kullanmanız mümkün olacaktır.

kaspersky satın al

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

güvenilir bahis siteleri