WordPress Bir Web Sitesinin Hangi WordPress Tema Kullandığını Öğrenmek

Webmaster admin
sponsorlu reklam

WordPress sitelerde öyle güzel temalar oluyor ki bir çok webmaster temayı beğeniyor edinmek istiyor ama temanın ne adı var ne sanı var bu durumda tabi temayı bulmakta edinmekte zorlaşıyor temayı bulmak için ilk önce temanın adını öğrenmek gerekiyor adını bulduktan sonra zaten gerisi geliyor.

WordPress Bir Web Sitesinin Hangi WordPress Tema Kullandığı nasıl öğrenilir ?

WordPress Bir Web Sitesinin Hangi WordPress Tema Kullandığını anlamak için ilk olarak o siteye girin ardından da Site ekranınızda açıkken, CTRL U tuşlarına basın ekraana sitenın kodları gelecektir daha sonra CTRL F tuşlarına basarak arama kutucuğunu açın gelen arama kısmına da themes yazın ve aratın Site içi kodlarında bulunan themes kelimesi ile style.css kelimeleri arasında yazan isim sitenin kullandığı tema ismidir bu şekilde sitede kullanılan temayı öğrenip sitede temayı edinebilir kendi sitenizde kullanabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

“WordPress Bir Web Sitesinin Hangi WordPress Tema Kullandığını Öğrenmek” üzerine 1 yorum

  1. Atilla Ertürk dedi ki:

    WordPress Bir internet sitesinin hangi temayı kullandığı nasıl öğrenebileceğimi bilmiyordum. Yazınız dikkatimi çekti ve okuduğumda aslında çok basit bir işlem olduğunu sayenizde öğrendim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

güvenilir bahis siteleri