WhatsApp’ ta okundu bilgisi nasıl kapatılır?

İnternet admin
sponsorlu reklam

Kullanıcı sayısı bakımından dünyanın en büyük iletişim ağı olan WhatsApp özellikle facebook tarafından satın alındıktan sonra büyük atılım yaptı ve bir milyar kullanıcı sayısı aştı bu kadar büyük bir kitleye hitap eden WhatsApp her geçen gün gelen güncellemelerle de birçok yeni özellik kazanıyor.

Kullanıcılar tarafından beğeniyle kullanınlan özelliklerden biriside mavi tik yani okundu bilgisi bu özellik sayesinde mesajın okunup okunmadığını anlayabiliyorsunuz fakat zaman zaman çeşitli nedenlerlede olsa okundu bilgisinin görülmesini isteyebilirsiniz bu durumda da izlemeniz ggereken birkaç adım var.

WhatsApp okundu bilgisini kapatmak için uygulamayı açın ve ayarlara gelin buradan hesap seçeneğinden gizlilik kısmına gelin önünüze gelen ekranda Okundu bilgisi yazan yerdeki işareti kapalı konuma getirin bu işlem sonrasında mesajların okundu bilgisi karşı tarafla paylaşılmaz yani mavi tik özelliğini devre dışı bırakmış olursunuz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

“WhatsApp’ ta okundu bilgisi nasıl kapatılır?” üzerine 1 yorum

  1. TeknoBildir dedi ki:

    bunu yaptıktan sonra sizde gönderdiğiniz mesajların ulaşıp ulaşmadığını yani mavi tık işaretini göremiyorsunuz. tabi ki o anlık görmek istiyorsanız mavi tik işaretini açıp gönderirsiniz sonra tekrar kapatırsınız haberiniz olsun 😉

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

güvenilir bahis siteleri