Whatsapp Sohbet Yedekleme Nasıl Yapılır ?

Teknoloji admin
sponsorlu reklam

Kullanıcı sayısı milyarı aşan Whatsapp kullanıcılara bi çok özelliğide sunuyor bu özelliklerden en çok dikkat çekenlerden biriside Whatsapp sohbetlerinizi saklyabilme veya yedekleyeebilme imkanı sunuyor olması.
Whatsapp üzerinden yapmış olduğunuz sohbetleri yedekyelebilir saklayabilir ve istedğiniz zamanda bu konuşmalara erişebilirsiniz.
Whatsapp yedekleme yapabilmek için öncelikle cihazınızdan Google Drive ile eşleştirilme yapmış olmanız gerekıyor Telefonunuzda Google Play Hizmetleri yüklenmiş olmalıdır ve google drive hesabınızda yeterli boş alan olması gerekiyor tüm bu işlemer sorunsuz bi şekilde yapılmışsa yedekleme yapabilirsiniz.

Şimdi Sohbet yedeği nasıl alınır ona geçelim telefonunuzdan whatsapp uygulamasını açın ve ayarlar kısmından sohbetlere gelin buradanda sohbet yedeği kısmına tıklayın Sohbet yedeği menüsünde “Yedekle” seçeneğini seçin Yedekleme yüzdesini tamamlandıktan sonra sohbetinizin yedeğini almış olurusnuz. Medya yedeklemeleri için aşağıda bulunan seçenekten “Medyaları dahil et” seçeneğini işaretlemelisiniz. Bu sayede video ve resim yedeklerinizi de almış olacaksınız daha sonrada istediğiniz zaman bu yedeklere erişebilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Tempo Bet Çagri Şahin Kimdir iddaa taktikleri
güvenilir bahis siteleri mp3 indir