iPhone rehberi sim karta nasıl aktarılır

Apple admin
sponsorlu reklam

Yeni bir cep telefonu aldığınız zaman telefon rehberinde olan kişiler tek tek yeni telefonunuza kayıt etmeniz gerektiğini düşünebilirsiniz ancak bunun kolay bir yolu var iphone kullanıcıları basit bir şekilde telefon hafızasında olan kişileri numaraları sim karta kopyalayarak sim kartı başka bir cihaza takıp aynı kişi listesini kullanmaya devam edebilir.

iPhone rehberi sim karta nasıl aktarılır

İlk Olarak App Store’u kullanarak telefonunuza My Contacts Backup adlı uygulamayı indirin kurulum sonrasında Uygulama ekranında rehberinizde kayıtlı olan toplam kişi sayısı görülecektir ardından Backup seçeneğine dokunarak rehberinizi yedekleyin. Rehberinizi yedekledikten sonra dosyayı indirebilirsiniz veya e-mail adresinize gönderebilirsiniz. Gönderdiğiniz telefonda “Add all contacts” seçeneğine dokunarak rehberinizi yeni telefonunuza aktarabilirsiniz.

Sim kartınızdaki kişileri rehberinize aktarmak için bir uygulamaya gerek yok bunu iphone kendisi sizin için hallediyor Phone ayarlar’a giriş yapın daha sonra Mail, Kişiler, Takvimler seçeneğine giriş yaparak “Simdeki kişileri aktar” seçeneğine dokunun işlem kısa sürede tamamlanacaktır.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Tempo Bet Çagri Şahin Kimdir iddaa taktikleri
güvenilir bahis siteleri mp3 indir