iPhone 7 Plus orjinal kılıf modelleri

Referans admin
sponsorlu reklam

iPhone 7 Plus çıkar çıkmaz orijinal kılıf modelleri de piyasaya sunuldu. Apple açıklamasına göre özellikle iPhone 7 jet Black renk seçeneği için kılıf kullanmanız öneriliyor. iPhone 7 kılıfları çizilmeye karşı dayanıklı olmadığı için kılıf kullanımı önemlidir.

İPhone 7 Plus kılıfları sadece çiziklere karşı değil darbelere karşı da etkili. Elinizden kazayla düşen iPhone 7 ekranı kolayca kırılabileceği için kılıflar silikon destekli olarak üretiliyor, böylece kaza durumunda darbeyi emerek kırılma oranını en aza indiriyor. Yani iPhone 7 Plus telefonunuz kırılmasın istiyorsanız kılıf kullanmalısınız en basit olarak ekran kırılması ile karşılaşmasanız bile kasada darbe izleri oluşmasını engelleyebilirsiniz. iPhone 7 Plus kılıf tavsiyesi isteyenler için alternatif birçok kılıf çeşidi bulunuyor. Öncelikle iPhone 7 için kılıf satın alırken orijinal olup olmadığını kontrol edin. Ucuz iPhone 7 Plus kılıfları kısa sürede özelliğini yitiriyor, sararma ve yıpranma yapıyor aynı zamanda telefonla tam uyumlu olmayan kılıflar telefonu çiziyor ve koruyamıyor.

iPhone 7 Plus orjinal kılıfları için seçenekler şöyle; metal kılıflar, deri kılıf, silikon kılıf modelleri ve şeffaf kılıf çeşitleri olarak bulunmaktadır. iPhone 7 Plus şarjlı kılıf modelleri ise kısa zaman sonra piyasaya çıkacak.

İphone 7 modelleri için iphone 7 kapak ve kılıf modellerine bakabilmeniz için hazırlamış olduğumuz sitemizden hızlı bir şekilde sipariş verebilirsiniz. iPhone 7 kapaklı kılıf modelleri sizler için özel olarak hazırlanmış desenlerde olmakla birlikte telefonunuzun şıklığına şıklık katacaktır. Dilerseniz de telefonunuzun rengi görünsün isterseniz şeffaf kapak modellerine bakabilirsiniz. İphone 7 akıllı telefonlarınıza tam koruma sağlamanız için sitemizde bulunan kırılmaz cam filmlerine de göz atmanızı öneririz. Yurt dışından ithal olarak getirilmiş olan kırılmaz ekran filmleri ile birlikte telefonlarınızın camını koruyabileceğiniz gibi aynı zamanda telefonlarınızın arka kısımlarını ve yan çevrelerini de sitemizden alacağınız kapak ve kılıf modelleri ile koruma altına alabileceksiniz. Fiyat olarak bir hayli pahalı olan bu akıllı telefonlara tam koruma sağlamak paramızın boşa gitmemesi adına çok önemlidir.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir