Facebook’ta arşivlenmiş mesajları nasıl görebilirim?

İnternet admin
sponsorlu reklam

Facebook’ta konuşma yaptığınız kişilerle olan konuşmalarınızı çeşitli sebeplerle de olsa silmek yerine saklayabilir ve gelen kutusunda görünmeden arşivleyerek bulundurabilirsiniz arşivleme işlemi sonrası ise bu konuşmalara doğrudan messanger üzerinden ulaşmak istediğinizde arşivlenen mesajlar klasörüne doğrudan giremiyorsunuz peki bu mesajları nasıl okuyabilirsiniz ?

Facebook’ta arşivlenmiş mesajları nasıl görebileceğinize gelelim ilk olarak messanger’a giriş yapın sonra arşivlenen konuşma kimle ise messanger arama kısmına onun ismini yazın ve isme dokunun ekrana arşivlemiş olduğunuz konuşma gelecektir bu şekilde arşivlenmiş olan konuşmayı görebilirsiniz

Arşivlenen mesajları yukarda anlatmış olduğum yöntemle eğer göremiyorsanız o kişi sizi engellemiş veya siz onu engellediniz demektir o halde bilgisayardan facebook hesabınıza giriş yapın mesaj kutusu üzerine tıklayın buradan tümünü messangerda gör diyerek mesaj kutusuna gelin buradan sol üsk kısımda yer alan işaret tıklayıp arşivlenen mesajlar seçeneğine gelerek arşivlenen mesajları görebilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

“Facebook’ta arşivlenmiş mesajları nasıl görebilirim?” üzerine 1 yorum

  1. uykusuzyazar dedi ki:

    Facebook kullanımı aslında uzun bir süredir azalmıştı ancak gelen yenilikler sayesinde yeniden arttığını düşünüyorum. İçeriğiniz oldukça faydalı olmuş. Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

güvenilir bahis siteleri