Aşk kası egzersizleri nasıl yapılır?

Referans admin
sponsorlu reklam

Aşk kası, kegel egzersizi ya da pc kası geliştirme gibi farklı isimlerle bilinen bir erken boşalma tedavi yöntemidir.
Kegel egzersizleri ile kasık bölgesinde yer alan kaslar farkındalık sayesinde kullanımı öğrenilebilir. Pc kasları 3 ayrı yerde bulunur. Birincisi makat bölgesinde ikincisi kasık bölgesinde üçüncüsü ise testislerle makat arasındaki bölgededir. Kegel egzersizleri ile bu kasları çalıştırabilirsiniz. Bu kasları çalıştırmak ve geliştirmek ilk olarak idrar kaçırma sorunu olan kişilerde uygulanmaya başlamıştır. Erken boşalma tedavisinde de işe yarayan yöntemdir. Kegel kası kullanımı öğrenildiğinde stag 9000 sprey erken boşalma sorunu tamamen çözülür ve erkek istediği anda boşalabilme şansına sahip olur. Böylece ilişki sırasında kadın orgazm olduğu anda bu kasları sıkarak boşalma gerçekleştirilerek aynı anda orgazm yaşanır.
Aşk kasının kullanımını öğrenmek için tuvalette işerken işemeyi durdurup sonra yeniden devam etmek gerekir. İdrar akışını durduran kaslar aşk kaslarıdır. Bu kaslar sperm akışını da durdurur. Bu kasların yerini öğrendikten sonra normalde de bu kasları sıkıp gevşetebilirsiniz. Günde 4-5 kere 4-5 seans uygulama ile bu kasları geliştirebilirsiniz ve kullanımına hâkim olabilirsiniz.
Kegel egzersizleri işte, evde, yolda her yerde uygulanabilir. Çok aşırıya kaçmadan bu uygulamayı günlük olarak devam ettirmek faydalı olacaktır. http://stag9000geciktirici.org/ sitesinden sprey hakkında ki tüm detaylara bakabilirsiniz. Dr. Arnold Kegel tarafından geliştirilen bu egzersizler erken boşalma sorununun en etkili çözüm yöntemidir. İlaçsız ve doktora gitmeden erken boşalma sorunu çözümü için egzersiz yapabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir