Adsense Adres Bilgileri Nasıl Değiştirilir ?

Adsense admin
sponsorlu reklam

Adsense webmasterlar için en iyi kazanç kapılarından birisi hatta en iyisi diyebiliriz adsenseden ödeme alabilmek için temel şartlardan biriside pin doğrulaması yapmak tabi bunu yapmak için pin kodunun adresinize gelmesi gerek eğer pin kodunuzu yanlış bi adres girmişseniz veya taşınmış farklı bi adrese gitmişseniz google bu durumda size yardımcı oluyor size adres değiştirme fırsatıda sunuyor eğer adense başvursu sırasında yanlış adres vermişseniz veya adres değişikliği olmuşsa bu sorunu hemen giderip yeni adres bilgilerinizi girip pin kodunuzu doğrualyıp ödemenizi alabilirsiniz adres bilgilerinizi değiştirmek için ilk olarak adsense hesabınıza giriş yapın ve ardından sağ üst köşeden ayarlar kısmına gelin buradanda ödemeler sekmesıne tıklayın açılan sayfadan sol menüde seçenekler göreceksiniz buradan alacaklı profili kısmına tıklayın gelen sayfada bilgilerinizi göreceksiniz burada alacaklı profili sayfasını düzenle yazısını göreceksiniz buraya tıklayın ve açılan sayfadan adres bilgileri kısmına yeni adresinizi yazın ve bilgileriniz güncelleyin böylece adres değişikliği işleminiz tamamlanmış oldu.

Sosyal Ağlarda Paylaş

“Adsense Adres Bilgileri Nasıl Değiştirilir ?” üzerine 5 yorum

 1. hüseyin dedi ki:

  Yazınız çok yardımcı oldu teşekkürler.

 2. Soner dedi ki:

  çok teşekkür ederim halletim

 3. Soner dedi ki:

  Benim yorumumu değiştirmişsiniz. Ciddiyetiniz ortada. Ben sitenizi forumlarda bir ifşa ediyimde aklınız başınıza gelsin.

 4. Soner dedi ki:

  şer efsiz kö pek niye değiştiriyorsun yorumu?

 5. Soner dedi ki:

  konuyla ilgilenen varsa bu konu yanlıştır. Google güncelleme yaptı bu oro spu ço cuğu admin sitesini güncellemek yerine benim yorumumu güncelliyor. İnanmayın buna tam bir fa hişe.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

güvenilir bahis siteleri